Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Hogyan fogyhatnék le?

Hogyan fogyhatnék le?

Figyelt kérdés
Kb. fél év alatt, lassan, fokozatosan szeretnék lefogyni kb. 15 kg-ot. Végigcsináltam egy 90 napos fogyokúrát, amivel a 90 nap alatt 84-től 72 kg-ra sikerült lefogynom. Közben heti 2-3 alkalommal sportoltam is. Aztán megfájdult a derekam, ami egy hónap alatt sem javult, az orvosok letiltottak a sportolástól, amíg nem javul, és 4 kg vissza is jött. :-( Szeretném folytatni a fogyózást, ami sport nélkül nyilván nehezebb lesz. A szétválasztó diéta nekem bejött, de a délelőtti gyümölcsevéstől, bármennyit ettem is belőle, egész délelőtt szédelegtem, csak az tartotta bennem a lelket, hogy délben már ehetek. Van valami jó ötletetetek ez ellen, vagy valami tipp, hogy mit csináljak másképp, esetleg egy másik diéta, ami nektek már bevált? Előre is köszönöm!
2014. márc. 3. 17:43
 1/3 anonim ***** válasza:

90 napos alatt szédelegsz? Hogy mik vannak...

[link]

2014. márc. 3. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
En ugy csinaltam a 90 napos dietat,hogy reggel mindig azt ettem,amilyen napom volt.PL.,ha feherjenapom volt,akkor tojast ettem reggel,ha szenhidratnapom volt,akkor pogacsat.90 nap alatt fogytam így is 18 kg-ot.
2014. márc. 4. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Lehet, hogy megpróbálom, hogy már délelőtt sem gyümölcsöt eszem. Utána midenképp életmódváltás kell, de előbb szeretnék leadni jópár kilót.
2014. márc. 4. 09:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!