Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Fogyókúrák » 90 napos diéta

A kérdés

90 napos diétára adjatok nekem receptötleteket vegetáriánus módra?

Már kifogytam az ötletekből és unom a tojást fehérjenapon!

Ötleteket szeretnék mit tudnék még enni amiben nincs hús!

Előre is köszönöm a kedves válaszolóknak!

Negatív véleményekre nem vagyok kíváncsi,-4,5kgnál tartok 2 hét alatt úgy hogy hatásos,csak lepontozást érsz el vele mást nem!

Keress kérdéseket hasonló témákban: 90 napos diéta, fehérjenap, vegetarianizmus

2014. márc. 4. 11:02  Privát üzenet  

A válaszok
sajt, túró

A válaszíró 84%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/8Időpont 2014. márc. 4. 11:04 Privát üzenet

Az igazi vegák "fehérjenapon" sok hüvelyest, olajos magvakat, csonthéjasokat esznek.

Szerintem nézz át néhány bab- csicseriborsó- lencse receptet, és szerezz be olajos magvakat: szezámot, lenmagot, natúr napraforgómagot... ezekből is szinte mindenhez tehetsz.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 73%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/8Időpont 2014. márc. 4. 11:26 Privát üzenet

Nagy kár, ha csak 90 napra, fogyókúrából eszel vegásat. Addigra már eléggé megtisztul a szervezeted, és kezdenéd még jobban érezni magad. Ha utána visszaállsz a húsevésre, talán még többet ártasz, mint addig használtál. Persze majd meglátod.

Mindenesetre szerintem nem csak az a lényeg, hogyan éld túl a 90 napot hús nélkül, hanem hogy megtanulja a szervezeted, mi minden más is jó neki. Emellett persze sokat érdemes mozogni is. Mindig azt szoktam mondani, hogy valami örömteli mozgást, amiben kedvedet leled, naponta végezz legalább egy óráig.

A válaszíró 73%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/8Időpont 2014. márc. 4. 11:31 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Én már több mint 10 éve nem ettem húst! :) Szinte mindennap csak tésztaféléket ettem,persze sok sok zöldséggel,de tésztával ugye.. :/ És erről le kellett állnom,mert csak hízok hízok a sok szénhidráttól amióta itthon vagyok a gyerekemmel és nem dolgozom.

# 4/8Időpont 2014. márc. 4. 12:29 Privát üzenet

Túró, tejföl, sajt, vaj,

- Túrógombóc, túró-fánk, túró-torta (net-en kismillió változata van akármelyiknek is)

- Szója-alapú kaják (pl. szója-kockából a jó fokhagymás brassóit szoktam), de készíthetsz a granulátumból fasírozottat is valami főzelékkel

- Gomba pörköltnek, rántva, vagy csak párolva és fűszerezve: net-en a thai-ételek címszó alatt kismillió egyéb zöldség között ebből is találsz fincsi recepteket, ötletet

- A főtt tojást szoktam vadas-mártással, paradicsom szósszal, hasonlókkal is. Ha csinálsz egy adag tojás-salátát (net-ről recept-variációk tömkelege), és nem tartár-mártással, hanem joghurttal/kefírrel öntöd le

A válaszíró 66%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/8Időpont 2014. márc. 4. 14:47 Privát üzenet

Mennyivel táplálóbb, egészségesebb étel is a tészta, mint a hús... Ha a tésztát húsra cserélnéd, menne is a fogyás

[link]

A válasz 45%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 77%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/8Időpont 2014. márc. 4. 15:11 Privát üzenet

6-osnak abban mindenképpen igaza van, hogy nem egészséges a fehérjét szénhidrátbombával pótolni. A tészta tésztával nem vega kaja.

Ettől persze ne térj vissza a húsra :D de fehérje van sok mindenben, amit már említettem.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 73%-ban hasznos válaszokat ad.
# 7/8Időpont 2014. márc. 4. 16:31 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Hát biztos jobb a hús ebből a szempontból,de sajnos nem azért nem eszek húst mert tésztát akarok enni meg zöldségeket hanem mert undorodom tőle hogy döglött állatokat egyek meg..ez van! Így inkább maradok a növényeknél :D

# 8/8Időpont 2014. márc. 13. 15:12 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Mi a véleményetek a 90 napos diétáról, negatív és pozitív vélemény is egyaránt érdekel?
Mit sportoljak 90 napos diéta mellé?
Van akinek bevált a 90 napos diéta? Tapasztalatokat is írhatnátok
A 90 napos diétában hogy választjátok szét az ételeket?
Help! Bűnöztem a 90 napos diétámban?!
Holnap szeretném kezdeni a 90 napos diétát. Csatlakozik valaki? Vagy van akinek holnap fehérje napja lesz? Adjunk ötleteket (recepteket)!

Kérdések a Fogyókúrák rovatbólKérdések a 90 napos diéta rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!