Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Fogyókúrák » 90 napos diéta

A kérdés

Miért nem fogyok olyan hamar?

Az lehetséges hogy azért nem fogyok,mert most pont megvan a menzeszem?mindent betartok.nem eszem édességet,sok gyümölcs-zöldség meg stb.

Keress kérdéseket hasonló témában: fogyókúra

2014. márc. 4. 18:51  Privát üzenet  

A válaszok

Ha sok gyümölcsöt eszel attól nem fogsz lefogyni. A legjobb lenne ha aeroboznál és mellette diétáznál, de ha lusta vagy akkor is egy kis mozgás napi szinten kell.

Egyébként ha JÓL diétázol és aerobozol, akkor nagyjából hetente 0,5-1kg zsírt veszíthetsz. Érdemes mérni, mert ha ennél többet veszítesz, akkor az már izomból megy, ami nem jó.

A válaszíró 92%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/6Időpont 2014. márc. 4. 19:09 Privát üzenet
valoszinu hogy amiatt van, nyugi :)

A válaszíró 73%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/6Időpont 2014. márc. 4. 19:09 Privát üzenet

mert nincsen meg a kalóriadeficit és mert szénhidrátot eszel cukorral.

nem célravezető se eredmény,se egészség tekintetében a 90 napos.

ha zsírt szeretnél leadni,akkor a szálkásító diétára keress rá,vagy a paleora.

A válaszíró 58%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/6Időpont 2014. márc. 5. 01:55 Privát üzenet
Én is ezt vettem magamon észre hogy mens alatt egyszerűen nem tudok fogyni. előtte-utána azért igen de akkor...

A válaszíró 83%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/6Időpont 2014. márc. 5. 09:27 Privát üzenet
Lehet azért, mert olyankor a szervezet visszatartja a vizet, legalábbis nekem. De jó diétával és sok mozgással a menstruáció végén többet csökken a súlyom. Például a heti egy kg helyett 2-t.

A válaszíró 79%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/6Időpont 2014. márc. 5. 11:20 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

koszonom szepen a valaszokat:) es amugy naponta 2kmt futok:) csak ezt elfelejtettem leirni:|

# 6/6Időpont 2014. márc. 5. 17:33 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Ha így fogyókúrázom amfetaminnal milyen hamar fogyok le?
Nagydarab srác vagyok, , hogy ha fogyok (nem hamar, pár honap latt 10-20 kiló) akkor ilyen löttyedt lesz a bőröm? Mármint nem elsz feszes hanem lógni fogok? Vagy ha normális...
Hamar, kb.1 hónap alatt felszedtem 5 kg-ot. Nagyon nagy étvágyam van, naponta 6 alkalommal is szoktam enni, nem keveset. Tudnátok segíteni?
100+kgos vagyok és azt akarom megtudni hogy ha súylzozok fekve 50 kg megy és mellete futok hamar le lehet fogyni? és a súlyzozástol fogyok?
Normális, hogy ilyen hamar fogyok?
Nagyon narancsbőrös a lábam! Ha nem eszek és tornázom, akkor fogyok, de akkor meg megint lógni fog a combomon a bőr, nem? Mivel kenhetném és hogyan tornázzak? Vagy mit kell...

Kérdések a Fogyókúrák rovatbólKérdések a 90 napos diéta rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!