Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Miért nem fogyok olyan hamar?

Miért nem fogyok olyan hamar?

Figyelt kérdés
Az lehetséges hogy azért nem fogyok,mert most pont megvan a menzeszem?mindent betartok.nem eszem édességet,sok gyümölcs-zöldség meg stb.

2014. márc. 4. 18:51
 1/6 anonim válasza:

Ha sok gyümölcsöt eszel attól nem fogsz lefogyni. A legjobb lenne ha aeroboznál és mellette diétáznál, de ha lusta vagy akkor is egy kis mozgás napi szinten kell.


Egyébként ha JÓL diétázol és aerobozol, akkor nagyjából hetente 0,5-1kg zsírt veszíthetsz. Érdemes mérni, mert ha ennél többet veszítesz, akkor az már izomból megy, ami nem jó.

2014. márc. 4. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
valoszinu hogy amiatt van, nyugi :)
2014. márc. 4. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

mert nincsen meg a kalóriadeficit és mert szénhidrátot eszel cukorral.

nem célravezető se eredmény,se egészség tekintetében a 90 napos.

ha zsírt szeretnél leadni,akkor a szálkásító diétára keress rá,vagy a paleora.

2014. márc. 5. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én is ezt vettem magamon észre hogy mens alatt egyszerűen nem tudok fogyni. előtte-utána azért igen de akkor...
2014. márc. 5. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Lehet azért, mert olyankor a szervezet visszatartja a vizet, legalábbis nekem. De jó diétával és sok mozgással a menstruáció végén többet csökken a súlyom. Például a heti egy kg helyett 2-t.
2014. márc. 5. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
koszonom szepen a valaszokat:) es amugy naponta 2kmt futok:) csak ezt elfelejtettem leirni:|
2014. márc. 5. 17:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!