Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 100+kgos vagyok és azt akarom...

100+kgos vagyok és azt akarom megtudni hogy ha súylzozok fekve 50 kg megy és mellete futok hamar le lehet fogyni? és a súlyzozástol fogyok?

Figyelt kérdés
2013. jún. 25. 15:49
 1/7 anonim ***** válasza:
A súlyzózástól csak izmosabb leszel. A futást meg ha aerobként csinálod zsírt égethetsz.
2013. jún. 25. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ha 100 fölötti súllyal futni kezdesz, rövid időn belül tönkre vágod az ízületeidet.


Kezdetben CSAK gyalogolj! Tempósan! Napi 1 óra megteszi.


Mellé ne felejts el változtatni az étrendeden sem! Csak akkor érhetsz el valamit.


Fokozatosan, hogy hozzászokj!


Előbb hagyd el a cukros löttyöket és a gyorskajákat, majd mindenből válaszd az egészségesebbet!

2013. jún. 25. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én is 100 felett vagyok és ez az rossz az ízületeidnek dolgot 'túldramatizálják'. Egy jó futócipő és az ízületeid bemelegítésével simán kocoghatsz ami 130-as pulzusszám eléréséhez ideális (aerob). Először hamar el fogsz fáradni utána folyamatosan fogsz fejlődni.
2013. jún. 25. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
En ugy hallottam, hogy a kocogas a legrosszabb az izuleteknek. Akkor "zokken" rajuk a legnagyobb terheles. Inkabb fuss-gyalogolj-fuss-gyalogolj...
2013. jún. 25. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Hát kezdetnek mondjuk nem kellene cukros, lisztes, tejes sz.arokat enni. Kezdetnek.
2013. jún. 25. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Tehát ha súlyzozok zsir nem tünik el ?
2013. jún. 25. 22:53
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem, mozgás nem tüntet el zsírt. Mozgás segít abban hogy több energiát használj fel, segít csökkenteni az inzulinrezisztenciát tehát a hormonrendszerre jó hatással van - ez is jó pont az elhízás ellen DE még a kemény edzés sem 'zsírégető' önmagában, ellenben azzal ahogy azt ma divat hangoztatni.
2013. jún. 25. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!