Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » 90 napos fogyókúra mellé jók...

Csilla200 kérdése:

90 napos fogyókúra mellé jók hastánc gyakorlatok?

Figyelt kérdés
szeretek hastáncolni és gondoltam jó lenne mellé ,de nem vagyok biztos benne
2014. márc. 27. 19:26
1 2
 11/19 anonim válasza:
Hát képzeld el, hogy előtte meg utána is csináltattam vérképet és nagyon sokat javultak az eredményeim. Az edzésekkel izmot is szedtem fel. Végig csináltam a 90 napost meg még én rádobtam még egy 45 napot és úgy ment le 20 kiló. Utána már magamtól tudtam mit ehetek és mit nem, én állítottam össze az étrendemet és most már 40 kilótól szabadultam meg 1,5 év alatt. Ha adsz egy e-mail címet szívesen küldök képet, hogy lásd ez nem kamu. Sőtt a legjobb, hogy a párommal csináltuk végig, és ő is 35 kilót dobott le.
2014. ápr. 15. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

Tehát a saját felelőtlen táplálkozási szokásotok alapján más magyar embert a 90 napos diétára, így közvetetten ócska gabonaevésre, sok szénhidrátfogyasztásra és a fontos zsírok kerülésére (nincsen zsírnap) bíztatsz?


Felelősség vállalásával? Csak megjegyzésként: az ember hús- és zöldségevő, a gabonaevő emberek, sok szénhidrátot fogyasztó emberek (keményítő, cukor) krónikus betegségekre hajlamosak.


Tehát biztos?

2014. ápr. 15. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 Sowilo ***** válasza:

Nem vagy szavahihető. Zsírleadás mellett biológiailag képtelen az ember izmot fölszedni, tehát már itt szar van a levesben. Az a 40 kiló továbbra sem csak zsírból megy le ilyen "diéta" mellett. A vérképed meg nem jelent semmit, mert az egészség nem a betegség hiányát jelenti. De oké, tegyük föl, egészségesebb lettél ettől az ótvar selejt szar hulladék szemétkajákból összerakott étrendtől. Akkor milyen brutálisan szar étrended lehetett az előtt? Bele sem merek gondolni, milyen az az étrend, aminél még ez az ótvar is jobb.


De azért a képeket elküldheted privátban, emailt nem merek adni idegeneknek.

2014. ápr. 15. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

Nekem jöhet kisatírozott arccal kép

onvedelem.bp@freemail.hu

2014. ápr. 15. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim válasza:
Szerintem ti el se olvastátok miket lehet enni a 90 nap alatt, nagyon sok zöldség, gyümölcs, tejtermék és sovány hús van benne. Viszont, hogy ti is örüljetek belátom nem a legjobb diéta. Sokkal jobb amit magamnak állítottam össze. Hétvégén megyek haza, majd ott a számítógépről küldök szívesen fotót, mert most nálam az ipaden nincs. Ja, és szeretném ha normál hangnemben, és kultúrált módon kommunikálnánk itt. Nem egyből egymást szidni. Azt még megkérdezhetem, hogy ti voltatok valaha súlyosan kövérek, vagy csak úgy fikázzátok a diétákat? Az étrendem előtte igen igazad van nagyon szar volt, de a hízás a fogamzásgátló tabletta szedésével kezdődött!
2014. ápr. 17. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

Liszt és tejtermékek, mi is ezekben a jó?


Sovány húsokban mi a jó? Ezek is rosszak, mert a zsírszegény táplálkozást erősítik (ami káros!).


Eleve a 90 napos 'diéta' nem foglalkozik a zsírokkal, tehát eleve a betegségipar eszköze (zsírfóbia, koleszterinfóbia).

2014. ápr. 17. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim válasza:
Na jó, hagyjuk én nem vitatkozok tovább! Nem akarok meggyőzni senkit! Mindenki úgy csinálja, ahogy akarja!
2014. ápr. 17. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 Sowilo ***** válasza:

Hogy a kérdésedre válaszoljak, én nem voltam ugyan súlyosan kövér, csak súlyosan sovány. De tettem ellene. És elárulom, izmosodni sokkal nehezebb mint zsírt leadni. Úgy tudtam rajta változtatni hogy sok könyvet olvastam, és megértettem, hogyan működik a szervezet. Ezzel a tudással aztán tudtam a későbbiekben túlsúlyos ismerőseimen is segíteni. Tehát értek hozzá. A kedvedért részletesen kielemzem ezt a szart. Tudom mi fán terem a 90 napos. Nem akartam hinni a fülemnek mikor hallottam, ezért rendesen utánaolvastam.


4 napod van: fehérje, szénhidrát, keményítő, gyümölcs. Már itt le kéne essen, hogy marhaság. A gyümölcs, és a keményítő nem szénhidrát? Dehogynem szénhidrát. A szénhidrátnapnak nevezett nap pedig nyugodtan lehetne szemétnap is. Pizza, sütemény, torta, kalács, fagyi, csoki, minden van itt kérem szépen. És ez egy diéta, hát nagyszerű. A fehérjenapon pedig fehérjének veszik a tejet is, pedig abban SZINTE NINCS IS fehérje, cukor annál inkább, tehát inkább szemétnapra(szénhidrát) való. Ehetsz egy szelet kenyeret is. Fogalmam sincs, mennyit jelent az "egy szelet". A lényeg, hogy azért fehérjenapon is eszel szénhidrátot rendesen.


Akkor rendszerezzük: gyümölcs = szénhidrát. Keményítő = szénhidrát. Szénhidrát = szénhidrát. Fehérje = fehérje, de eszel szénhidrátot is. Tehát van három szénhidrát napod, és egy olyan, fehérje és szénhidrát van. Nagyon lesarkítva a szénhidrát segít megőrizni a zsírod, a fehérje pedig az izomzatod. Na, kitalálod, miből fogsz legelőször fogyni? Aztán ezután persze megy le zsír is, de így más jól, formásan biztos hogy nem fogsz kinézni, max a térfogatod csökkenhet. Akkor meg mi értelme?


Több marhaság is van. Fehérjenapon pl felsorolja hogy mit ehetsz, és megadja, hogy 20dkg összesen. Na most akkor 20 dkg tojásban ugyanannyi fehérje van mint 20dkg csirkemellben? Ne idegesítsen már engem senki ilyenekkel!


A mértékegységekkel is hadilábon áll. Mi az, hogy egy szelet kenyér? Mi az, hogy egy adag pizza? Az olyanok, hogy szelet, bögre, adag, falat, tányér, nem mértékegységek. Valakinek egy adag pizza egy egész pizza, másnak egy szelet. Van akinek kétdecis bögréi vannak, nekem fél literesek. Akkor most mi van? Mértékegységek: gramm, deka, kiló, stb. Konyhai mérleg a barátod.


Mondtam már, hogy ennyi szénhidrátot enni a zsírbevitel rovására rendkívül egészségtelen? És azt, hogy nem kéne tejtermékeket enni?


Látom sokat írtam, ezért elnézést. A jövőben ezt a kérdést fogom belinkelni, amikor a 90 napos diétáról fejteném ki a véleményem. :D

2014. ápr. 17. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Mindenki úgy csinálja ahogy akarja, de legalább önmagunk miatt (és nem egymás meggyőzése miatt) meg lehetne válaszolni alap kérdéseket.. ha már eszem, engedjem már meg magamnak a luxust hogy elgondolkodom rajta miért eszek valamit, vagy hogy mit eszem. Van-e egyáltalán értelme annak amit csinálok, egyébként is fogyás meg egészség téma érdekli azokat akik már itt írogatnak, akkor nyilván elgondolkodik azon, hogy milyen hatása is van a cuccnak amit megeszik. Ezért nem kólán meg lekváros pizzahamburgeren élünk, hanem van valami elvárásunk a saját táplálkozásunkkal kapcsolatban.


Na ezzel kapcsolatban meg csak el lehet mondani, hogy mégis mit gondolunk, nem feltétlenül egymás meggyőzése miatt, de ha felteszek egy olyan kérdést hogy miért jók a tejtermékek és a zsírszegény húsok, akkor az aki ezeket jónak tartja megválaszolhatná hogy miért..

2014. ápr. 17. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!