Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » 90 napos diéta! Van olyan...

90 napos diéta! Van olyan akinek bevált és még azóta is tartja a súlyát?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Sok rosszat és jót hallottam erről a diétáról, arra lennék kíváncsi hogy aki kipróbálta az utána tudta-e tartani a súlyát és ha igen mióta?



2014. ápr. 22. 15:48
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Kedves Peroid! Jó olvasni hogy megtaláltad azt az életmódot amivel vékony tudsz maradni. Szerencsés vagy és lojális az elveidhez. Én csak azóta vagyok vékony amióta megcsináltam a kilencven naposat. Szerencsére azóta sem kellett nagyobb méretet vásárolni ruhákból. Ezért tudom tiszta szívből ajánlani a kilencven naposat, mert nekem bevált. Abban egyet értek hogy az egészséges életmód mellett nincs szükség ilyen diétákra, de ha már szükség van rá akkor ez is egy módszer ami működik.
2014. máj. 6. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:

Én jó pár éve csináltam meg a 90 napos diétát, 15 kilótól szabadultam meg, így újra csini voltam, de többé nem merném elkezdeni. Majdnem kórház lett a vége: annyira kifogyott a szervezetemből a magnézium, hogy szívritmuszavarom lett. A szívem percenként 4-5 dobbanást kihagyott. Iszonyatosan megijedtem, persze jött egy csomó kivizsgálás, mire rájöttek a baj okára. Szerencsére magnézium nagy dózisú adagolásával rendbe jöttem... Ezt a diétát iszonyatosan el lehet rontani. (saját tapasztalat) Egy kolléganőmnek, aki szintén végigcsinálta alig maradt haja a diéta után. Szóval óvatosan, inkább konzultálj egy szakemberrel, aki ért a helyes táplálkozáshoz....


A leadott 15 kg kb. 1 év alatt jött vissza, többé nem fogyózom, azóta már szültem is, de a súlyom tartom. Egyszerűen elfogadtam magam. 173 cm magas és 80 kg vagyok évek óta.

2014. máj. 27. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
Nem minden diéta való mindenkihez. Másfél hónapja csináljuk a párommal, ö lefogyott 11 kilót, én meg 10-et, amit eddig nem sikerült sehogy. A mozgás mellette a munkánk számít, mivel fizikai megerőltetést igényel. Semmi bajunk nincs, nem vagyunk gyengék, nem hiányzik a hajunk sem :D Multivitamin tablettát szedünk mellette ami kiegészíti a napi vitamin és ásvány szükségletet, amit már a diéta előtt is szedtünk .Sok finom ételt eszünk, normális adagokban, változatosabban mint azelőtt, néha csalunk is egy picit, megeszünk egy két falat valamit amit aznap nem szabadna és így is lefogytunk. Természetesen a normális adag mennyiséget ha megtartsa az ember és nem eszik pukkadásig, utána sem hízik vissza. Ezek az én tapasztalataim, de mindannyian mások vagyunk.
2014. júl. 20. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!