Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Mehet a sajt fehérje napon?

Mehet a sajt fehérje napon?

Figyelt kérdés
2006. nov. 17. 17:26
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Sajt a fehérjenapra mehet, de akkor este is sajtot kell enni. Sőt, jó is, ha néha azt eszel, tele van kalciummal. De csinálhatod az is, hogy hús is, sajt is, de akkor a hús mennyiségét csökkenteni kell. Én pl. szoktam 2 db virslire ráolvasztani 1 szelet sajtot (mikróban).
2006. nov. 17. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
simán mehet!van benne bőven
2009. máj. 6. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Mi az a fehérje nap? Valami **** diéta??? Ne csinálj ilyen hülyeséged, ezzel csak tönkreteszed a szervezeted!


Egyénként mindenféle sajtban van sok minden más is, mint fehérje! Egyes sajtok majdnem olyanok, mintha kacsazsírt ennél! Ha már sajtot eszel, akkor esetleg ementálit, de inkább parmezánt!


Ezeknél vannak egyébként sokkal jobb sajtok is (ezt a normál magyar pénztárcához mérten írtam).

2013. nov. 10. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!