Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » 13 évesen árthat a 90 napos...

13 évesen árthat a 90 napos diéta?

Figyelt kérdés

153 cm vagyok és 65 kg szeretnék lefogyni 5-10 kg-t ha a 90 napos diétát 3-4 hétig csinálom mennyit fogyhatok ??

És nem árt a szervezetemnek ?:S


2010. jan. 18. 20:42
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

még fejlődésben vagy, nőhetsz is, szóval én nem ajánlanám.

ha szeretnél megszabadulni pár kilótól, akkor inkább hanyagold egy darabig a csokit, kenyeret, péksütit, nasit, és vacsi felé már csak zöldséget, felvágottat, tojást egyél, igyál meg naponta 2 liter vizet. egyél naponta 5x keveset, ha ezen kívül éhes lennél, küldj le egy almát.

mozogj kétnaponta, pl 45 perc intenzív séta, kocogás, lépcsőzés.

előbb próbáld ki ezt. ha semmi változás (amit nagyon kétlek), akkor mehet a diéta

2010. jan. 18. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
oksa köszi a választ (:
2010. jan. 18. 20:48
 3/8 dóriyyi válasza:
53%
Hát én csak azt tudom mondani, hogy nem ajánlom, de én megcsináltam. 7kg-ot fogytam 10 évesen!! Duci voltam zavart nem érdekelt senki véleménye most 12 vagyok 153/51 újra elkezdtem, mert még most se érzem jól magam! Szóval nem ajánlom, de nyugodtan csinááld ha szeretnéd:)!xD Ezt jól megmondtam!!
2010. jan. 20. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
énis ilyenkor keztem...amit NAGYON bánok!Bár én csak egy nagyon kicsi fogyásért keztem el..1 hónapig csináltam, végig betegeskedtem az egészet,és a korházba kötöttem ki.ha vissza fordíthatnám az időt SOHA nem kezdeném el.:( szerintem ha nagyobb leszel,majd akkor ráérsz elkezdeni.inkább sportólj valamit, és ne nassolj állandóan.ennyi az egész.:)
2010. jan. 24. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
jaja.
2010. febr. 23. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Semennyit!! SPORT és testépítő diéta egyénre formázva!
2010. febr. 23. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Sajnos nemcsak 13 évesen árt, hanem mindig. Nagyon egészségtelen "diéta". Csak az emberek nem látják be, hogy a sport és az egészséges táplálkozás a leghatékonyabb. Azt hiszik, vannak csodamódszerek, pedig nincsenek.
2010. febr. 24. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ui: Ha lennének csodamódszerek, nem lennének kövér emberek...
2010. febr. 24. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!