Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Van valamilyen veszélye vagy...

Van valamilyen veszélye vagy káros hatása a 90 napos diétának terhesség alatt?

Figyelt kérdés
az érdekelne, hogy ha szeretnénk gyereket végezhető e ez a diéta vagy árthat
2009. máj. 26. 10:51
 1/5 anonim ***** válasza:

Jaj, árthat, nem is keveset!!! Olyan betegségeket okozhat a babának, amit nem lehet majd helyrehozni!


Nekem terhességi diabetes miatt diétáznom kellett dietetikus felügyelete mellett és ugyanannyi kiló voltam szülés után mint amikor teherbeestem. Ha gondolod szívesen segítek!

2009. máj. 26. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
76%
terhesség alatt ne csináld, mert nem jutsz (juttok) hozzá minden nap a szükséges tápanyagokhoz, pl. tejet (Ca, fehérje), húst, stb... csak 4 naponta ehetsz.
2009. máj. 26. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

bocsi,de ha gyerekert szeretnél akk sztem az a legfontosabb dolog h egészséges legyen szal sztem nem éri meg az h a 9 hónap alatt is tök szexis vagy mármitn h max hízol 5 kg-ot és a gyereked meg betegen születik.Sztem szereted már annyira azt a kis pocaklakót h mindent megadsz neki.ráérsz majd a utáan fogyózni mikor már a karodban tartod.

én legalábbis így gondolom pedig még nagyon messze vok egy gyerkőctöl ugyanis 16 vok

puszi

2009. máj. 26. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
60%

Mi is lasan szeretnénk másodikat, de előtte muszáj fogynom 72 vagyok és ha most is feljön 20 kilo a 92ről nehezebb 60ra lemenni. Szóval itt a gyümölcsszezon, sztem csináld meg! Most olcsó a baba meg várhat még 3 hónapot, vagy ha nem akarsz várni attól hogy próbálkozol nem biztos hogy összejön. De ha nem jön össze azonnal addigra meg eléred a kívánt súlyt, bár attól is függ mennyi a súlyfelesleged, és van e, nem pedig csak hiúságból akarsz fogyni! Ezeket gondold végig, és esetleg ha teherbe esel kérd ki orvos véleményét.

11 hónapja szoptatós anyuka és most 90 naposozok.

2009. máj. 26. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Terhesség alatt tényleg ne csinálj elválasztós diétát,mert lehet hogy a te szervezeted úgy ahogy kibírja,hogy modjuk 3 napig nem jut fehérjéhez,de a babáé nem.Neki mindennap kell mindenféle tápanyag.De az orvosodat kérdezd meg,hátha tud javasolni valami diétát ami neked is jó és a babának sem káros.Sok sikert!
2009. máj. 28. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!