Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Van itt olyan anyuka aki...

Van itt olyan anyuka aki szülés után ezzel a diétával nyerte vissza a verseny alakját?

Figyelt kérdés

Kislányom 3,5 hónapos és már nem szopik.Szeretnék a következő szülésemig fogyni.Írjatok mik a tapasztalataitok.

Abban már jó vagyok, hogy hogy ne legyek nagyon súlyos terhesség alatt.Most is 10 kilónál megálltam.


2010. jan. 23. 16:01
 1/1 anonim ***** válasza:

Igen, itt vagyok! :)

Sajnos én sem tudtam sokáig szoptatni, ezért hamar elkezdtem. Nem is csináltam végig és néha bűnöztem is, de kb. 70 nap alatt fogytam 13 kilót. :)Mivel én sem híztam szülés alatt sokat, de eleve pici túlsúllyal kezdtem ezért a második terhességemet már az előzőnél kisebb súllyal tudtam kezdeni. Most annyi vagyok, amennyi akkor voltam, mikor az elsővel tehetbe esetem. Én hétfőn kezdem újra, mert azért egy pici fölösleg van rajtam, 2 hónapja szültem a másodikat. :)

Ja és én odafigyeltem utána az étkezésre és nem híztam vissza semmit. :)

Sztem ez nem egy nehéz diéta, nem olyan nehéz betartani, nem kell éhezni és hatásos is. Legalább is nálam az volt.

Sok sikert!

Egy 3 éves és egy 2 hónapos kisfiú anyukája :)

2010. jan. 30. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!