Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » A 90 napos diéta mennyire...

A 90 napos diéta mennyire hatásos?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 3. 09:20
1 2 3
 1/25 mrlacko ***** válasza:
11%
Önpusztításban nagyon hatásos! Egy banális marhaság az egész, miért jó minden nap más tápanyagot megvonni a szervezettől???
2011. ápr. 3. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
köszi de nem erre vok kíváncsi bocskaaaa ...
2011. ápr. 3. 13:19
 3/25 Gyakor ***** válasza:

pedig jó választ adott. Ha van eszed nem csinálsz ilyen 90 napos agyament dolgokat. Helyedben utánaolvasnék.

www.bodysport.hu/dieta

2011. ápr. 3. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
23%
kérdező, ehhez az érettségi szinthez mekkora kor társul, ha megkérdezhetem?
2011. ápr. 3. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:
15 éves lány vagyok 168 cm és 62-63 kg :(....
2011. ápr. 3. 14:47
 6/25 anonim válasza:
95%
Nekem hatásos volt, 122kg voltam, a diéta alat le sikerült fogynom 93 kg- ra. Ez 4 éve volt azóta 96-98 között van a súlyom.
2011. ápr. 4. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim válasza:
69%

Szia én F/32 vagyok, és hidd el nem volt olyan rég a 15 sem.

Gondolom azért akarsz fogyni mert daginak érzed magad, mert adataidból kiindulva az is vagy.

Ne diétába gondolkodj, és ne kúrákba. Életvitelbe.

Te még egy erősen fejlődő szervezet vagy, így nem szabad drasztikus megvonást csinálnod, mert az akár komoly fejlődési hibát is okozhat, amit később csak nehezen tud majd korrigálni a szervezet. Semmiféleképpen ne akarj gyorsan fogyni, bár a 90-napos az nem túl gyors, de nem kell variálni, egyél mindent csak kevesebbet. Akkor hagyd abba mikor még nem érzed, hogy tele a hasad. Hidd el elég lesz.

Azt is el kell fogadd, hogy nem mindenki ugyanolyan, lehet, hogy soha nem leszel olyan mint a példaképet, vagy akit irigyelsz (pl osztályból). Te hidd el nekem nem mindenki szereti a csontos lányokat, igaz hogy a zsírgombócokat sem, tehát ne lógjon a hasad a térdedig.

De ha valakibe van anyag és abban van izom is (sport!!!) akkor szeretjük mi (férfiak) azt nagyon:D Az adataid alapján nem olyan vészes a helyzet mint ahogy te látod.

Nem tudsz feltenni egy fotó valahová linkel, mondjuk fej nélkül, hogy maradjon az anonimitás?

2011. ápr. 4. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:
köszi :)...
2011. ápr. 4. 14:08
 9/25 ibenny válasza:
Szia! Aki azt javasolta, hogy életmódot válts, teljesen igaza volt. Próbálj meg sokkal többet mozogni, most már, hogy kitavaszodott végre, esténként sétálj egyet, vagy bringázz. De otthon is csinálhatsz valamit. Én is csináltam ezt a diétát bár nem vagyok igazán túlsúlyosnak mondható 5-6 kg-tól sikerült megszabadulnom de te még fejlődésben vagy, tehát erre is figyelned kell. Egyél sok zöldet most már lehet kapni, jó kis salátákat, friss zöldségeket és próbáld a korai vacsit. Inkább többször keveset egyél és mozogj, mint, hogy mozogsz és utána bekajálsz!
2011. ápr. 4. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim válasza:
94%
üdv!tibor vagyok 34.év.Én mikor neki kezdtem ennek a 90-napos fogyinak 120kg voltam és nagyon lusta minden nap!!! 45-nap utan le adtam 25kg ekkor abban is hagytam,és azutan elmentem testépitő edzésekre,a felesegem is végig csinalta neki is nagyon hatásos volt,nagyon jo fogyi kura mivel sokat ehec és ugy is fogysz,CSAK BE KELL TARTANI AZ ELVÁLASZTOT EVÉST!GARANTÁLOM NEKED NAGYON JO A 90-NAPOS ES EREDMÉNYES,MAJD 20-NAP UTAN ÉSZRE IS VESZED ,HOGY TELE VAGY ENERGIÁVAL,CSAK AZ ELSO 8 NAP NEHÉZ!!!!és nem vonsz meg semmit ezzel a szervezetöl,csak annyi az egész hogy segitesz az anyagcserédnek,le bontani könyeben a zsirt! !!!
2011. ápr. 4. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!