Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Akkor az alma az most hízlal...

Akkor az alma az most hízlal vagy sem?

Figyelt kérdés
Tudom,hogy semmi sem hízlal,illetve minden hízlal.És már az is tisztázódott,hogy nincs negatív kalóriás étel...de akkor az alma hízlal-e vagy sem?Mert én egy nap legalább 4-5 almát megeszem.Van amikor este hat után is egyet...
2011. jún. 23. 08:46
 1/6 bix ***** válasza:

ezt most honnan tudjuk megmondani neked ennyi infóból? mennyi kalóriát viszel be egy nap? mennyi az igényed? mozgás mennyi és milyen intenzitású?


ha tudod ezekre a választ akkor meg fölösleges megkérdezned, mert tudod hogy belefér e az adott napba vagy sem...

2011. jún. 23. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
75%
Nem hízlal, edd nyugodtan.
2011. jún. 23. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Az alma? na nehogy már ezt is elvegyék tőlem... Tököm tele már a diétázással,a megvonásokkal,ha már csokit nem ehetek,almát hadd egyek :D Amúgy szerintem (remélem) nem hízlal. Én is napi 4-6 szemet megeszem,egy átlagos almában 50 kcalt számolok,tehát ez összesen 200-300 kalória. Ez soknak tűnik,de ha azt veszed,elvagy vele egy ideig,szóval nem leszel hamar éhes. Mindenféle fogyókúrába/diétába belefér ennyi,ha zabálhatnékom van,akkor almából legalább zabálhatok :D
2011. jún. 23. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
az alma jó az alma finom, az alma egészséges, az alma csak 30kalória.
2011. jún. 23. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Vezessé naplót dicsák! Az alma is kaja pont mint a csoki, mindkettő beleférhet a diétádba ha úgy válogatod össze a többit.
2011. jún. 23. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem az almától fogsz hízni. Hallottál már olyan emberről, aki a gyümölcstől hízott el? A gyümölcscukrot nem raktározza el a szervezet, hanem könnyen lebontja, így ettől nem hízol.
2011. jún. 23. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!