Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Most eppen fogyokuran vagyok....

Most eppen fogyokuran vagyok. :D. Es tanacsot szeretnek kerni hogy jol csinalom, vgy nem . :d. :reggel :1 alma. Ebed :1 tanyer leves, d. u. : esetleg 1 alma vagy joghurt. :D. Jol csinalom? . Eleg nehez betartani:D. Most a 3 ik napba vagyok

Figyelt kérdés
2011. jún. 22. 13:08
 1/9 anonim ***** válasza:

eléggé szigorú diéta,még 1-2 gyümi simán beleférne.. de 2 hétnél semmiképpen se csináld tovább...

ebédre milyen levest eszel?

2011. jún. 22. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Enni kéne, nem éhezni! Így hamarosan nagyon rosszul leszel, de te tudod.


R. kenyér sonka, sajt, idényzöld v. zabkása tejjel, müzli tejjel (cukormentes)

T. gyümi/joghurt, esetleg turmix

E. leves + könnyű 2., vagy kevesebb 2.

U. gyümi/joghurt

V. én kb azt ettem, mint reggelire (kenyér6zsömi szalámi, sajt, zöldség), de sokan mondják, h estére csak fehérje (pl. túró), de sztem döntsd el te. :)


Sok mozgás: napi 40-50 perc is lehet, és sok-sok folyadék (víz, c. mentes tea)

2011. jún. 22. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
*kenyér / zsömi. :)
2011. jún. 22. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 bix ***** válasza:
mozgás semmi, koplalás a köbön. tudod mit? jól csinálod... jah bocsi :D:D:D:D:D csak hogy meglegyen ez is...
2011. jún. 22. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
jaaj koszii szepen a tanacsokat:X:X... egyepkent salatalevest eszem ...( a 2 ik valaszolonak .. en nem szeretnek egyaltalan kenyeret enni, meg sonkat vagy szalamit vagy ilyesmit mert ugy tudom hgy nagyon hizlal ).. en 3 hetig szeretnem ezt vigigcsinalni .. muszaj fogyozzam .. mar nem birom a foloslegeimet xdxd...
2011. jún. 22. 15:50
 6/9 A kérdező kommentje:
... egyepkent a programomat ugy osztottam be hogy reggelenkent szaladok , ( de most is kimaradt :(:( )... napkozben valamikor gorkorizom , vagy teniszezem ,es minden este biciklizem... eddig igy volt ... ez igy jo??
2011. jún. 22. 15:53
 7/9 anonim ***** válasza:
Elmondom, hogy a leírásod alapján max egy kis víz, és izom fog távozni, a zsír rajtad marad.
2011. jún. 22. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
mar hogy tavozna izom el, ha sportolok (torna, bicikli szaladas, gorkori):)....es 2 l vizet iszom max :D
2011. jún. 25. 11:17
 9/9 anonim ***** válasza:
basszus, az ilyen gyepesek akik írni sem tudnak nyugodtan éhenhalhatnak, engem nem zavarna.
2011. nov. 19. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!