Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » 4 napja csinálom miért nem...

4 napja csinálom miért nem fogytam semmit?

Figyelt kérdés
betartottam ma a 4. nap szénhidrát. reggeli 1 narancs egy óra múlva ittam egy kávét, ebédre egy tányér diós tészta, most vacsoráztam délután 4 kor egy kis szelet pizzát. Mikor indul be így a fogyás, nézem a recepteket, holnap koplalós gyümölcsnap, fehérje napon joghurt, tojás, sajt keményítő napon rizst ettem párolva. Mit csinálok rosszul mert mindenki arról ír, hogy egy hét alatt 2-3 kilót leadtak.
2015. jan. 22. 16:06
1 2
 11/20 koncika1984 válasza:
100%
Jól írja az előttem lévő válaszoló. Naponta 5x egyél keveset. Soha ne érezd azt, hogy éhes vagy. Mindig legyen a hűtődben kefir, naturjoghurt, kockasajt. Én így adtam le 2 hónap alatt 10 kilót.
2015. jan. 27. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim válasza:
mert ilyen kajákkal soha az életbe nem fogsz lefogyni!!!!!
2015. jan. 27. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim válasza:

4 nap alatt nem valószínű h elérsz valami eredményt, ezt nem bántásból mondom. Ha nem sportolsz mellette ne várj olyan gyorsan eredményt (bocsi a hülye fogalmazás módért, de nem tudom máshogy leírni) Szóval sportolni kéne a diéta mellé.Pl: futás vagy ilyesmi.Ha sportolsz akkor a javaslatom 2. felét ne vedd figyelembe :P


Örülök, ha segíthettem :)

2015. jan. 29. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim válasza:
MOZOGJÁÁÁL! :D am pedig itt kiszámolhatod,megadhatod mit eszel/ettél aznap : [link]
2015. febr. 1. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező szerintem ne az efféle napokra osztott fogyókúrát csináld. Azt nem mondom hogy ezzel nem lehet lefogyni, de ha sikerül is nem hinném hogy tartósan. Lásd gyümölcsnap... Most őszintén ha nekem egész nap csak gyümölcsöt kéne ennem elájulnék és valószínúleg egy rosszabb napomon este 10kor a hűtő tartalmát a számba borítanám. Jól gondold meg hogy megéri e jojózni a súlyoddal vagy tartósan lefogyni és beleszokni egy új életmódba. Az életmód váltás nem azt jelenti hogy nem ehetsz soha dióstésztát vagy pizzát, persze lehet de csak is mértékkel és ritkán amikor elérted az álomsúlyt. Bár lehet hogy mire lefogysz nem is fogsz vágyat érezni a nyalánkságok iránt (legalább is velem így volt 3-4 hónapalatt sikerült lefogynom és ez annyira boldoggá tett hogy többen nem kívántam az ilyen egészségtelen kajákat).
2015. febr. 2. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Ja és még annyi hogy ha nagyon nagyon nagyon vágysz a dióstésztára stb akkor edd meg néha napján DE! reggelire ha lehet hogy a nap végére a tested feleméssze.
2015. febr. 2. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
50%
Igen mert a diós tészta olyan nehéz étel amit 16 óra alatt lehet megemészteni :) jajj de jókat lehet itt röhögni. Szalonnat, vagy turot eszel akkor utana egy hétig ne egyél h meg tudd emészteni :) hahaha.... nagyon jo :)
2015. febr. 6. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

Te annyira sík hülye vagy hogy az valami eszméletlen! Senki nem azt írta hogy a diós tésztát sokáig emészti a szervezet, hanem hogy ilyen meg hasonló kajákkal nem lehet lefogyni. Ez a 90 napos fogyókúra úgy hülyeség ahogyan van. Aki kitalálta sem lehet több esze nálad.

Olvass és tanulj ebből: [link]

2015. febr. 6. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

"..Mikor indul be így a fogyás.."


Elfelejtetted leírni a lényeget.

Milyen mozgás formát választottál a fogyáshoz?

Fogyni lehet bármilyen kolalással, persze leginkább az izom megy le ilyenkor, nem a zsír.


A zsírt leginkább az intenzív testmozgás és a fehérjékben dús étrend, a zsírszegény és szénhidrátban is szegényebb táplálkozás segít lebontani, persze tartósan nem lehet maradndó fogyást elérni rendszeres mozgás nélkül.


Persze megy le az izomból és elgyengül tőle a fogyókúrázó ha nem eszik, miközben a zsír tömeg alig változik, sőt a mérleg is kevesebbet fog mutatni, de ez nem egészséges, sőt betegítő, káros fogyókúra és nem azt a célt éri el amit kítűzött, mert az eredmény csak átmeneti és rossz is.

2015. nov. 12. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

Hatékony fogyókúrás recept :

[link]

2016. jan. 20. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!