Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Le lehet fogyni 20 kg nyárig...

Le lehet fogyni 20 kg nyárig ha most elkezdek egészségesen enni és rendszeresen sportolni?

Figyelt kérdés
2015. ápr. 19. 13:38
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
Akkor mennyi idő alatt tudnék lefogyni 20 kg?( 80ról 60-ra)
2015. ápr. 21. 16:48
 12/20 anonim ***** válasza:

Szerintem ezt már megválaszolták az előbb.

Néma értő olvasással vedd át még egyszer a válaszokat.

2015. ápr. 22. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
Kb. fél év - 8 hónap szerintem.
2015. ápr. 22. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat :)
2015. ápr. 22. 18:28
 15/20 Seafalcon válasza:

Az biztos, hogy úgy nem lehet, hogy szereket szedsz. Csak egy módszer van: kevesebb kalóriát vigyél be, mint amennyit elégetsz.

Az orvosok szerint a heti 0,5-1 kiló közötti az elfogadható fogyás, tehát a heti egy kiló elérhető, és tartható.

Tanulmányozd át ezt az oldalt, én is ezt használom, és január óta 15 kilót fogytam, ez kevesebb, mint heti egy kiló.

[link]

Nézd meg a cél beállítása menüpont alatt, hogy mikorra tudsz lefogyni, és ha van akaratod, akkor addigra hozhatod a formádat!

Sok sikert hozzá!

2015. ápr. 23. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim válasza:
Azt mondom talán! Rendszeres diéta mellet és kemény edzésekkel lelehet fogyni. ( Én ennivalóként javaslom a: zabpelöyhet, zőldség, gyümölcs ) Kerüld a szénhidrátot és egyél sok húst.
2015. ápr. 24. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim válasza:
Szia, nekem ez az oldal nagyon sokat segít, minden kérdésemre választ kaptam/kapok! [link]
2015. ápr. 25. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 Celtix válasza:

Nem jo otlet.


Nekem egyszer heti 10 kg jott ossze (ami ket het alatt vissza is jott) Tur bo dieta volt a neve, rohadt keves kaja, nulla szenhidrat. Nem is fozelek volt, valami peppe daralt zoldseg...

Kinszenvedes volt az az egy het, foleg miutan rajottem, hogy vissza is szedtem.


Mondjuk, a +30 kg kb. 20 ev alatt jott ossze, szoval nem is akarok tole ket honap alatt megszabadulni...

2015. ápr. 26. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 wapo válasza:

Ha csak a súly számít akkor többet is. (mondjuk ha megválsz az egyik lábadtól.... :)

Ha sok-sok pénzed is van rá akkor zsírleszívás, bőrplasztika stb..

Normál módod ha egészséges is akarsz maradni esélytelen.

2015. máj. 2. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 Szaki19 válasza:
Na emberek én most megtöröm a jeget,mert sajnos többen is baromságot írtatok!Én judo-zok és ugyebár nálunk szigorúan oda kell figyelni a súlyunkra.Csak megsúgom nektek,az egyik társam egy hét alatt 6 kilót adott le.Természetesen ez nem egészséges és nem is ajánlott,hiszen egész héten vastag pulcsiban futott szerencsétlen és még vizet is alig ivott,a kajáról meg ne is beszéljünk,de egyáltalán nem lehetetlen dolog 2 hónap alatt 20 kilót leadni!Itt csak az a kérdés,hogy azt a fogyást egészségesen szeretnéd lenyomni,vagy sürgősen,erőltetetten?Persze,én az első verziót ajánlanám,amivel valóban a heti 1-2 kiló leadása várható,de egyáltalán nem lehetetlen 2 hónap alatt 20 kilót leadni. :)
2019. márc. 27. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!