Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Rendszeresen táncolok és...

Rendszeresen táncolok és futok, de mégsem tudok fogyni, mert este edzés után nem bírok leállni az evéssel. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
gondoltam,h vacsi helyett "tejsavó fehérje shake"-et iszok
2013. okt. 19. 20:43
 1/5 A kérdező kommentje:
ami érdekes,h nyáron ezektől(tánc,futás) fogytam..
2013. okt. 19. 20:47
 2/5 anonim ***** válasza:
Hát, te magad is látod az okot... Az nagyon jó, hogy mozogsz, de ha fogyni akarsz, akkor az étrenden is változtatni kell. Kevesebb szénhidrát, több fehérje, zöldség, gyümölcs, és az esti zabát hanyagold. Lehet vacsorázni, de csak valami könnyűt. Vagy ha mindenképp az a vágyad, hogy teletömd magad, akkor egyél meg egy hatalmas tányér zöldségsalátát.
2013. okt. 19. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Tudod te a megoldást. :)


(Napközben egyél rendesen, többször keveset, hogy estére ne legyél annyira éhes.)

2013. okt. 20. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

ha rád jön a "farkas éhség" kezd el olvasni valamit ami lefoglal és eltereli a figyelmedet.. vagy nézegesd a tökéletes testű lányok képeit..ha mégis valahogy a hűtő közelébe kerülnél, mikor kezdenéd kinyitni gondolj bele, mennyi zsír rakódik rád ha bezabálsz és rohanj el onnan ahogy csak tudsz!!!

nekem bevált már 1 párszor XD

2013. dec. 2. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A sport nem fogyaszt, kizárólag az étrend.

Ilyen eccerű! Egyébként vacsorázhatsz nyugodtan, csak a gyorsan felszívódó CH-t hagyd ki az életedből.

2013. dec. 3. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!