Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » 174 cm magas vagyok, és 56...

174 cm magas vagyok, és 56 kg. Szeretnék fogyni, nem is drasztikusan, de kb 52-3-ra. Mennyi az a kalória szám amennyinél fogyhatok ha rendszeresen sportolok, és kerülöm az olyan ételeket amik hizlalnak/cukrosak?

Figyelt kérdés
2015. márc. 27. 20:25
 1/4 anonim válasza:
Én 170 cm és 58 kg vagyok. Mégis hova akarsz fogyni?? Teljesen normális alkatod van ígyis
2015. márc. 27. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igazából hasra. Valamiért a hasamon meglátszik hogy a hónapba híztam 1-2 kilót. De mivel olyan fogyás nem lehetséges hogy csak hasra, erősítéssel meg nem sokra megyek.. így gondoltam muszáj lesz leadni pár kilót:)
2015. márc. 27. 20:54
 3/4 anonim ***** válasza:
1-2 kiló senkin sem látszik meg...
2015. márc. 27. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
0%
ha a hasadon látszik meg a par kg akkor a zsírfogyasztást fogd nagyon vissza nem feltétlek a kcal szamít ebben az esetben
2015. ápr. 2. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!