Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » 90 napos diétám 23. napján...

90 napos diétám 23. napján vagyok. Van itt aki szintén itt tart vagy pár nap csúszással csinálja? Mik a tapasztalatok? Gondolatokra, benyomásokra lennék kíváncsi így 3 hét elteltével.

Figyelt kérdés
2010. febr. 23. 13:26
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Szia!Én még csak tegnap kezdtem.Háát..nem könnyű.Azért próbálom ki mert a barátnőm második kúráját csinálja és több mint 30kg! fogyott eddig.Úgyhogy ne add fel akkor sem ha nehezebb mert sikerülni fog.
2010. febr. 23. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:

Szia!

Én már elég jól megszoktam, kitartás....Hány kg-ról indulsz?

2010. febr. 23. 19:05
 3/18 anonim ***** válasza:
Mennyi súlyfeleslegetek van?
2010. febr. 24. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
59%
Első vagyok.81kg-rol indulok.Örömmel olvasom h megszoktad:S Nekem még elész sz..r az első napok.Mennyi ment le Neked eddig?Ügyes vagy h igy birod.Én 173cm vagyok és 81kg.A Te paramétereid?A barátnőm is azt mondta aki olyan sokat fogyott hogy már nem is éhes az első pár hét rossz.Birod munka mellett?Szerencsére Én nem fizikai munkát végzek.Ma van szénhidrát nap.Kicsit félek a gyümi naptól:)
2010. febr. 24. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

Kedves "Első"!


Nekem jóval több feleslegem van, 109-ről indultam....Sajnos...3 hét alatt 7 kg ment le, nyilván ebből sok a víz és lassabban fog ezután....Vannak nehéz pillanatok, de akaraterővel át lehet vészelni.....1 víznapot és vagy 4 gyümi napon vagyok túl...Kitartást neked is. Ani

2010. febr. 24. 13:31
 6/18 anonim ***** válasza:
Én 75kg-ról indultam, végig csináltam a 3 hónapot. 20kg-t sikerült fogynom. Az elején kicsit megijedtem mert 1. héten lement 6 kg, aztán köv. héten 4 . . . utánna viszont lassult . . . Már 1 éve tartom a súlyom, különösebb erőfeszítések nélkül. Ami azt jelenti, hogy továbbra sem viszem túlzásba a sportot, meg azt eszek amit megkívánok, persze arra figyelek, hogy milyen mennyiségben és mikor.
2010. febr. 24. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Első vagyok egyébként Krisztinának hivnak:)Huu Ti nagyon ügyesek vagytok.Ma van gyüminapom eddig birom:DMajd estefelé kell egy kis biztatás a családtól.Ha sikerülne 8kg leadnom már nagyon elégedett lennék.Egyszer már próbáltam ezt a diétát de 3 hét alatt semmi nem ment le ugyh abbahagytam:S Lehet h nem voltam elég kitartó de szerintem valaminek azért le kellett volna mennie nem tudom mit nem csináltam jól.Most kitartóbb leszek megfogadtam.
2010. febr. 25. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Szerintem lehet hogy kitartó vagy, de a 90 napos hülyeség nem ér semmit. Meddig kell még ezt bizonygatnunk...
2010. febr. 25. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Tudok egy pár embert a környezetemből akik jó pár kg feleslegtől szabadultak meg igy.De Te biztos nagy szakértője vagy a témának kedves előző:)
2010. febr. 26. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Jó pár kiló izomtól meg víztől is megszabadulhatott. Nem vagyok szakértő, de ennyit azért értek hozzá ne aggódj:)
2010. febr. 26. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!