Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Június ig le szeretnék fogyni...

Június ig le szeretnék fogyni 10 kg hogy csináljam, az az 3 hónapom van?

Figyelt kérdés
2010. febr. 24. 19:53
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
25%
Naponta két tál somlóit kell enni! Abban olyan hatóanyagok vannak, amik felgyorsítják az anyagcserét, ami segít ebben.
2010. febr. 24. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

első válaszoló:

ez kifejtenéd jobban?O_o

2010. febr. 24. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
én 5nap 2kg-t. suliba kajáltam de csak keveset, azatn hazajottem akkor egypicoit tobbet ozt sportoltam wagy kimentem este meg ettem egy keveset. 14l
2010. febr. 24. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim válasza:

fuss, biciklizz, tornázz!

Nem divatból hanem amikor úgy érzed, hogy szarrá izzadtál lihegsz mint állat na akkor még annyit csinálj!

Kenyeret, tésztát, zsiradékot, cukrot felejtsd!

2010. febr. 24. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

Miért fórumon kerestek választ, mért nem olvastok el szakértő oldalt???!!!

www.body.builder.hu

2010. febr. 24. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

"Naponta két tál somlóit kell enni!"


Rendben, doktor úr! Étkezés előtt vagy után?

2010. febr. 25. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim válasza:
90 napos dietaval biztos leadod.
2010. márc. 1. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
0%
A 90 napos diétát hagyd a fa**ba! A hülyék még mindig itt tartanak. Nem egészséges a tápanyagokat napokra szétosztani, aki mást állít az HÜLYE!!
2010. márc. 1. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim válasza:
100%

Gondolom ha már eljutottál odáig,hogy a tettek mezejére lépj,nem tömöd két pofára a somlóit,meg a pacalt.Ez maradjon is így,ha tudsz még csökkents a kalóriabevitelen,de ne diétázz ha mozogni akarsz,mert hamar elszáll az energiád.A diéta élsportolóknak,bodybuildereknek való,ha nem akarsz kockás hasat ne erőltesd.Ellenben amit csinálj:-válassz megfelelő intenzitású mozgást amit egy héten 3szor legalább 1.5-2órát szívesen csinálnál(bemelegítés k

b negyed óra legyen,alacsony intenzitással azzal a mozgással amit választottál)

-vegyél egy pulzusmérőt(sigma,vagy polar a többivel ne kísérletezz nem megbízhatóak!)

-az edzés legnagyobb részében tartsd a pulzusod 140-160 között,persze ha szükséges pihenj,ami nem azt jelenti hogy megállsz,csak csökkentesz a tempón.(mivel a z életkorod nem ismert a pulzus zóna változhatsz,én ezt kb 30-40 évesekre tartom jónak)

-edzés után 1-2 kilóval könnyebb leszel,de az ne csapjon be mert az víz,pótolni kell edzés közben és után is,izotóniás sport italt is ihatsz,de ne vidd túlzásba ha eddig még nem ittál ilyet,gyomorbántalmakat okozhat!

-az első eredmény 1-2 hét után jelentkezhet,mind edzettségben,mind súlyvesztésben(kb1,5 kg)

-aztán ahogy a tested hozzászokik a mozgáshoz ez már nem ennyire feltűnő,de ha növeled az intenzitást vagy az edzések idejét ez újra javulhat.

-az első 1-2 héten ha eddig ne mozogtál rendszeresen ne vidd túlzásba(nem kell egy óránál többet bevállalnod),mert sérülést okozhatsz magadnak,és a kedved is elmehet.Inkább csak élvezd a mozgást,figyelj magadra a tested jelzéseire!

-ha nem ment el a kedved az egésztől,kicsit emelhetsz a tempón,de még elég sok pihenőre lesz szükséged,de soha ne állj le teljesen,mert elindulni mindig nehéz!

-ha megtalálod a helyes egyensúlyt hamar túlléped az egy órát,ami még mindig nem sok,de már eredmény:így tovább!

-általam javasolt sport:kerékpár(nem kell drága,egy sebességes is jó,csak normálisan működjön)

2010. márc. 1. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
0%
140-160os pulzus izmot éget.
2010. márc. 1. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!