Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Savanyú káposztát és a káposzt...

Savanyú káposztát és a káposzta levest hogyan csináljam ha csak ezt eszem és ettől szeretnék fogyni?

Figyelt kérdés
2011. márc. 18. 19:01
 1/7 anonim ***** válasza:
43%
Idióta
2011. márc. 18. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
ha nem viszel be fehérjét a szervezetedbe, akkor nem zsírból fogysz, csak az izmaidat sorvasztod...
2011. márc. 18. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Vattil válasza:
A tuti fogyást Auschwitz-ban hozták létre, én szép kövér vagyok, és boldog.
2011. márc. 20. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

A fogyás nem a kajától függ.

A bevitt mennyiség kevesebb legyen mint az elégetett mennyiség,ezért fogytak auschvitzban is mert nem ettek eleget.

Az eggyik ismerősöm is próbálkozott káposztalevessel de mindig telezabálta magát belőle és nem fogyott semmit.

Egyél mindent mert az az egészséges de kevesebbet mint eddig.

Amugy aki kövér az próbáljon ugy élni...jobb mint soványan.

2011. márc. 21. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Solya001 válasza:

Sehogy, ne azzal akarj fogyni, hogy kiemelkedő fontosságú elemeket vonsz meg a szervezetedtől, mert ez nagyon nem egészséges. Sokkal nagyobb proglémát okozhatsz vele, mint azt gondolnád. Én mindig úgy fogytam le, hogy napi maximum 3-ra csökkentettem az étkezéseket, a reggeli és a vacsora többnyire zöldség, tojás, pirítós, egy kis szamáli, vagy gyümölcs és joghurt volt, ebédre pedig ugyanúgy bármilyen főttételt megettem, csak kicsit kevesebbet mint addig. (No, persze egy csülkös bablevesnél illik egy fogyókúrázónak elgondolkodni :)) És emellett rendszeresen mozogtam, naponta vagy kétnaponta kocogtam, úszni jártam, nem gebedtem bele, de megmozgattam magam és nem csak otthon tespedtem. Hidd el, beválik. Ez a normális, lehet, hogy nem egy hétbe telik, hogy lefogyj, hanem 1-2 hónapba, de ha ezt a módszert választod, javítassz a közérzeteden, az állóképességeden, jobban érzed majd magad a bőrödben, de ha egy vagy két hétig csak káposztalevest eszel, le fogsz gyengülni, nem fogod jól érezni magad, hiába fogynál le. (Bár őszintén szólva én kétlem, hogy fogyni lehet vele...)

Hát, ennyi, én megpróbáltam :) Türelmesen fogyókúrázz, és szépen bánj magaddal, törékenyebb a szervezetünk, mint gondolnád. Vigyázz rá.

2011. márc. 22. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Én nem hiszek a káposztában, de ettől még jó lehet. Amitől én fogytam 25 kilót kb. 10 hónap alatt, hogy nem ettem kenyeret.

Ami szerintem még fontos, és nekem nagyon jól bevált, hogy felejtsd el az éhség-, és teltségérzetet. Ne zabáld magad degeszre, de ha éhesnek érzed magad, egyél valami zöldséget (én főleg karalábét toltam, répát meg jégsalátát :))

Naponta ettem sokszor keveset, ez így bejött.

Sok sikert :)

2011. márc. 23. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A sok savanyú káposztától sok lesz a savad.Kerűld az édeset, és a kenyeret,6 óra után már csak folyadékot igyál,esetleg 15 dkg gyümölcsöt.Fontos szabály, hogy soha ne egyél sokat,egy étkezésnél 15-20 dekányi tömény ételt egyél csak.Folyadék, tea minden mennyiségben cukor nélkűl
2011. márc. 23. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!