Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Alkoholt lehet fogyasztani a...

Alkoholt lehet fogyasztani a diéta ideje alatt? Ha igen melyik napon?

Figyelt kérdés
2008. szept. 16. 08:07
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
A vodkában nincsen cukor. Ezenkívül a jó minőségű száraz bort, és pezsgőt nyugodtan ihatod, nem szabad annyira sterilnek lenni, hogy ezt is megvonod magadtól. Sőt a jó minőségű 60 % fölötti étcsoki is belefér egy normális diétába.
2008. szept. 16. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Szénhidrát napon simán, de azért ne cukrozottat (szerintem egy pohár száraz fehérbor belefér fehérje napon is).
2008. szept. 16. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Száraz bor az ok, vagy a gin, ha szereted. Mondjuk a sok tonic már nem, úgyhogy vlm mással. Vagy Campari narancslével.

Melyik napon??? Hát a hétből mondjuk az egyiken:-DD

2008. szept. 16. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Maga az alkohol cukorrá bomlik le. Ebből következik hogy kis mennyiség (sokat SOSEM szabad), olyan napon amikor szénhidrátot ehetnél, és csak ha a diéta nem zárja ki (eddig nem találtam olyan diétát ami nem zárta ki kifejezetten az alkoholt, de nem vagyok nagy fogyókúrás).
2008. szept. 16. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
én nem vonom meg magamtól az alkoholt,mégis szépen fogyok:)száraz fehérbort és alkalomadtán rövideket iszom.
2008. szept. 16. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!