Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Diéta alatt lehet gyümölcsöt...

Diéta alatt lehet gyümölcsöt fogyasztani?

Figyelt kérdés
Diéta alatt lehet gyümölcsöt fogyasztani, és ha igen akkor mit? [link] Ezt a diétát,kezdtem ma el
2011. aug. 14. 12:51
 1/9 anonim ***** válasza:
48%
ez a dieta egy nagy szarsag. Beteg aki kitalalta es meg betegebb lesz aki vegigviszi...ez nem dieta hanem koplalas. a 13. nap vegen csak izomtol es viztol fogsz megszabadulni...egy geszseges dietaban mindenkeppen szerepelnie kell a gyumolcsnek foleg reggel ures gyomorral celszeru enni es nem etkezesek utan mert csak pocegodort csinal a gyomrodbol mivel gyorsan erjed es nyomja a tobbi etelt. szerintem surgosen hagyd abba ezt a koplalast mert a vegere "zsirosabb" es hizekonyabb leszel mint gondolnad
2011. aug. 14. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Fehérjéből kéne többet enni, szénhidrátból pedig kevesebbet. Ez az alap. Na és a gyümölcs is szénhidrát... ki lehet következtetni. Csak az izmokból megy le, de ahogy az első is írta, még zsírosabb leszel utána. Gondolom nem ez lenne a cél...:D
2011. aug. 14. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Aki ezt a diétát leírta, nagyon buta, nem ért semmit a táplálkozáshoz, és hogy melyik tápanyagból mennyi kell egy nap a szervezetbe. A kockacukrót az ánuszába kell nyomnám. 13nap alatt ne akarj 10kg-t fogyni, mert az izmaidat fogja a szervezet felhasználni, és leépíteni. Egyél napi 6-7szer. Összesen tested kgban*2(ennyi fehérjét) és ugyanennyi szénhidrátot, ezeket húsból, rizsből és zöldségekből vidd be. Mellette napi 40perc aerob edzés.
2011. aug. 14. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm :))) És hogyan tudnék sulikezdésig leadni kb, 7-10 kg-ot? Rendszeresen sportolok, sokat mozgok, de sosem sikerült
2011. aug. 14. 13:18
 5/9 anonim ***** válasza:
Sehogy nem tudsz.
2011. aug. 14. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

rendszeres sport mit takar?

mit és mennyit és mikor eszel egy nap? pl a tegnapi napodon mit ettél?

mik az alapparaméterek? tömeg/magasság/kor/nem?

fej nélküli kép?

2011. aug. 14. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szia, hány éves vagy? Ezt a diétát én is csináltam már, -6 kg. Kb. 1 hónapja csináltam, azóta úgy eszem mint azelőtt, nem jött vissza, viszont még szeretnék fogyni (de nem ezzel a diétával). Írj privit, fogyhatnánk együtt :D 15/L
2011. aug. 14. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

file:///C:/Documents%20and%20Settings/user2/Dokumentumok/Bluetooth%20Exchange%20Folder/F%E9nyk%E9p-0184.jpg remélem így látni lehet.

Görkorizom, futok, biciklizem, itthon tornázom. Régen karatéztam de egy sérülés miatt féléve abba kellett hagynom. Naponta kb 6x eszem ebből 2x gyümölcsöket. Nassolásra sajnos hajlamos vagyok nem kicsit,eléggé keveset iszom.

2011. aug. 14. 15:29
 9/9 anonim ***** válasza:

a képet a kephost.hu oldalra vagy hasonlóra tedd fel, mert a gépedbe nem látunk bele


és kicsit pontosabban válaszolj a kérdésekre ;)

2011. aug. 14. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!