Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Miért nem javasolt diéta...

Miért nem javasolt diéta közben zacskós leveseket fogyasztani?

Figyelt kérdés
Anyósom sokszor csinál, és azt mondja, abban "nincs semmi". Mivel győzzem meg, hogy nem akarok enni belőle?
2011. febr. 12. 19:54
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

"Köszönöm, nem kérek".


Azért nem jó enni belőle, mert rengeteg benne a só, ami megköti a vizet, és amúgy sem egészséges.

Van még benne némi zsír, ami megint nem a diéta legjobb barátja.

Ezen kívül telenyomják mesterséges adalékokkal, amik erősen akadályozzák a szervezeted, hogy megtisztuljon a méreganyagoktól, és tiszta narancsbőrös leszel.


Ez elég indok, hogy ne edd, de anyóst (tapasztalataim alapján) nem fogja érdekelni.

2011. febr. 12. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
egyrészt a sok mesterséges anyag miatt egészségtelen, másrészt üres kalória, a diétában az a lényeg, hogy minden egyes kalóriával bevigyél valamit, amire szükséged van a szervezetednek (pl. esszenciális zsírt, szénhidrátot, rostot, vitamint, fehérjét...) na, ebben egyik sincs. és még az se lehet nagy érv mellette, hogy finom (mint pl. a csoki, ami szintén üres kalória, de legalább fincsi :D), mert a zacskós levesnél ezerszer jobb a házi húsleves szerintem :)
2011. febr. 12. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Műanyag kaja, rengeteg sót tesznek bele, hogy legyen íze, másrészt ezzel tartósítják, de hogy ne legyen annyira sós, tesznek hozzá jó sok cukrot.

A legtöbb készétellel ez a gond, pl bolti öntetek, majonéz, majdnem minden, ami készétel.

2011. febr. 12. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!!!
2011. febr. 15. 17:00
 5/10 anonim válasza:
100%
Azért mert a zacskós levesekben sok a mesterséges adalék,tartósitószerek,mesterséges izesitők,élesztő,és van benne tészta, tehát a diéta alapszabáljainak ellentmondó anyagok vannak bennük!!
2011. febr. 15. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Igaz, hogy egészségtelen, de nagyon kevés kalória van benne a főzött levesekhez képest és ugyanúgy jóllaksz velük.

Nekem bejött és én szeretem is.

Ettől függetlenül ha nem akarsz enni belőle, azt anyósodnak tiszteletben kellene tartania. Mondd meg neki :)

2011. febr. 15. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Olvasd FEL az összetételét. Abban igaza van az anyósodnak, hogy "abban nincs semmi". (Kérdés: akkor minek megenni? Hobbiból?) Egész pontosan: semmi hasznos. Kalória viszont annál inkább. Tehát megeszel egy halom műanyagot, amit hasznosítani nem tudsz, de legalább hízlal. Mikor ehettél volna ugyanannyi kalóriával egy tányér salit meg husit, amivel jól is laknál és még táplálna is.
2011. febr. 16. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ja, én nem fogyózom, de sosem eszem ilyet.
2011. febr. 16. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
úgy tudod kivédeni, hogy legközelebb te készíted a kaját. :) főzz igazi húslevest! pulykacombból, pl, sok finom leveszöldséggel, egy kis vegetával, hagymával! :) de akár saját brokkoli- vagy gombakrémlevest is alkothatsz! :) ezerszer jobb a műkajáknál.
2011. febr. 16. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszi a tippeket!
2011. febr. 18. 15:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!