Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 2 hete tornázok, fogyókúrázok...

2 hete tornázok, fogyókúrázok próbálok változatosan enni és oda is figyelek, hogy mit eszek. Viszont ebbe a melegbe nem kívánom a kaját csak folyton iszom a vizet. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Erőltetni nem tudom hogy eszek viszont így meg félek hogy semmire nem megyek a fogyózással.
2011. júl. 11. 10:36
 1/9 anonim ***** válasza:
25%
én is ugyanígy vagyok, én is kiváncsi vok a válaszokra
2011. júl. 11. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem értem a kérdést, félsz,hogy meghízol,mert keveset eszel??? Szerintem a víztől nem fogsz hízni...
2011. júl. 11. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nem attól félek,hogy meghízok hanem az hogy nem eszek nem tesz jót a szervezetnek. Attól félek,hogy így nem fogok fogyni sem. Így már érted?
2011. júl. 11. 10:50
 4/9 anonim ***** válasza:

Ne meleg ételeket egyél. Ilyen melegben én salátát eszem(rengeteg féle salátát lehet készíteni) ,rá csíkokra vágott grillezett csirkét,vagy főtt tojást,esetleg mehet rá virsli,néha majonézes salátákat. Na meg dinnyét! :) Nekem az ilyen ételek esnek jól ebben a melegben.


26/N

2011. júl. 11. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 bix ***** válasza:
kevés lesz az a mozgás. ha megfelelő az edzés akkor a kajálással nem lehet gond.
2011. júl. 11. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nekem az első dolog ami eszembe jut erről (a nem evésről) az az, hogy nem lesz energiád tornázni.Egy darabig még raktározol, van mit feldolgozni, de aztán kimerül a szervezeted ha nem eszel.Én a helyedben ettől félnék, mert rengeteg ilyen van.
2011. júl. 11. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Szerintem nem mindegy, hogy valaki szándékosan koplal vagy a melegben nem igényel annyi kaját. Még senkinek nem lett baja attól, ha egy hétig kevesebbet evett. Ilyenkor egyszerűen nem kell annyi kaja. Nem tudom, miért van, de minden nyáron megfigyeltem.

Szerintem ne komplikáld túl, egyél, amennyi jól esik, és örülj, hogy nem vagy éhes. :)

2011. júl. 11. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
csak én vagyok úgy hogy ebben a melegben jobban éhes vagyok? tiszta rossz már... :( Az edzést meg kínszenvedés végígcsinálni de,ez van.
2011. júl. 11. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Én is ellenpélda vagyok!!! Sportolok rengeteget,és normálisan eszek. De nekem a nagy hőségben farkas-éhség rohamaim vannak!! Nem is eszek,hanem zabálok!!

EDzeni meg nagyon nehéz ilyenkor:) Szóval van ellenpélda is:)) Én sem értem miért vagyok ilyenkor éhes.....

2011. júl. 11. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!