Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Mennyit fogyhatok a 90 napos...

Mennyit fogyhatok a 90 napos diétával?

Figyelt kérdés

15 éves lány vagyok, és sajnos nagyon sok súlyt szedtem magamra (pontosan 96 kg vagyok és 163 cm) Mostanra rettentően sajnálom hogy nem volt akaraterőm leállni a folytonos evésről, ennek pedig most iszom a levét. Nagyon nem néznek ki esztétikusan a zsírpárnáim, és a pufi arcom. Már nagyon sok fogyókúrát kipróbáltam, de ma határoztam el hogy kipróbálom a 90 napos diétát. Hetente 2-3x elmennék sportolni, és valamikor a tesiórák is kemények :) Mennyit fogyhatok ezalatt a 3 hónap alatt ha 96 kg-mos vagyok? Nem tervezek csalást a fogyókúrába ;)Egyébként tudom hogy ezzel nem tudnék annyit fogyni amennyivel normális testsúlyom lenne, ezért ezután folytatom az egészséges életmódot, és ha a maradékot is lefogytam, megpróbálok (a hibáimból tanulva) nem visszahízni :D

Előre is köszönöm a válaszokat! :)


2016. márc. 14. 17:14
 1/7 anonim ***** válasza:
12-15 kg kb ezt nem 90 napos ize bizevel ered majd el ha ram hallgatsz elmesz heti 3x terembe es csinalsz magadnak egy jo etrendet amit pontrol pontra betartasz es akkor ugy 4 -5 honap alatt egesz csinos lehetsz kb 65 kg mal
2016. márc. 14. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Szintis Zoli ***** válasza:

90 napot.

Egyél inkább rendesen és számold a makrotápanyagokat.

2016. márc. 14. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Jobb lenne, ha figyelembe vennéd a tested tápanyagigényét s nem annak ellenében ennél 3 hónapig... Szerintem élvezetesebb is úgy, bár ugye ízlések és pofonok. Én elég rosszul érezném magam, ha a napjaim zömében kerülném pl. a fehérjét.
2016. márc. 14. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Jobban járnál a paleóval.
2016. márc. 15. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Andizsuzsi ***** válasza:
100%

"ezért ezután folytatom az egészséges életmódot"


El sem kezded. A 90 napos nem az egészséges életmódról szól.

2016. márc. 15. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
ezek a diétak egy kalap szart érnek... csinálj egy normális étrendet, nézz neten egy minta szálkásító étrendet és a szervezeted igényei szerint rakj egyet ossze magadnak. Ha kalória minuszba vagy akkor fogysz. Ja és jó lenne valamit sportolni is mellé pl. eljársz terembe ,stb..
2016. márc. 19. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Végig csináltam minden szülésem után 12-15 kg minden alkalommal (3x csináltam)
2016. ápr. 5. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!