Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » 6-8-10kilót szeretnék leadni,...

6-8-10kilót szeretnék leadni, milyen diétát ajánlotok (én a 90 naposra gondoltam)? 17/L

Figyelt kérdés
Jócskán kikerekedtem a télen(csípő, popsi, comb) és szeretnék ezektől megszabadulni nyárra. Én a 90 napos diétára gondoltam, ti mit ajánlotok?
2010. ápr. 11. 10:33
 1/7 anonim ***** válasza:

Szerintem is jó választás a 90napos.


Persze, lesznek olyan hozzászólók akik lebeszélnek majd róla. De én azt mondom, hogy egyik "diéta" sem tesz jót a szervezetnek. A 90napos még mindig jobb, mintha egy olyan diétát csinálnál, ahol hónapokra megvonsz a szervezetedtől bizonyos táplálékokat. Itt nem vonod meg, hiszen minden nap mást eszel, így 4 naponta eszel szénhidrátot is, fehérjét is stb...


Én is csináltam, nálam működött. Nyugodt szívvel ajánlom, mert ha betartod, eredményes.


Sok sikert!

26/F

2010. ápr. 11. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerinted ha a 4 napos ciklusból egy napig szénhidráttal tömöd magad, 1 napig keményítővel (ami szintén szénhidrát ugye!), majd 1 napig gyümölcscukorral (ami cukor, és a gyümi hiába egészséges, NAGYON sokat kell enni, hogy jóllakj, abban a mennyiségben pedig jelentős cukor van), mitől fogsz fogyni?
2010. ápr. 11. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

"Szerinted ha a 4 napos ciklusból egy napig szénhidráttal tömöd magad, 1 napig keményítővel (ami szintén szénhidrát ugye!), majd 1 napig gyümölcscukorral (ami cukor, és a gyümi hiába egészséges, NAGYON sokat kell enni, hogy jóllakj, abban a mennyiségben pedig jelentős cukor van), mitől fogsz fogyni?"


1. Nem tömöd magad

2. Az első 4 nap után hozzászokik a szervezeted és kisebb mennyiséggel is jól fogsz lakni

3. Nem tudom mitől fogok fogyni, de az biztos hogy működik

4. Akkor szólj hozzá ha tapasztalatból tudsz beszélni, mert én abból beszélek

2010. ápr. 11. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

És a diéta mellett milyen rendszerességgel kell sportolni és mit? :-)

Víznappal mi a helyzet?

Köszönöm az eddigi válaszokat!

2010. ápr. 11. 12:16
 5/7 anonim ***** válasza:
Én 14 nap alatt 4-5kgot fogytam vele úgy, hogy szénhidrát napon 1iken 2 kakaóscsigát, másikon 2 fagyit ettem:)
2010. ápr. 11. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Minden diéta úgy a leghatásosabb, ha mozogsz is mellette. Én úgy csináltam a "90 napos diétát", hogy mozogni nem mozogtam. 45 napig csináltam, ez idő alatt 12 kiló ment le.


Víznapot azt nem tartottam, a gyümölcs nap után számomra kibírhatatlan lett volna

2010. ápr. 11. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
en sem tartottam viznapot es 16 kg fogytam 2 honap alatt
2010. ápr. 16. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!