Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » A Gastroyaltól rendelem a 90...

A Gastroyaltól rendelem a 90 napos kúrát, de náluk egy héten csak egyszer van gyümölcsnap. A sorrendjük: protein, keményítő, szénhidrát, protein, keményítő, szénhidrát, gyümölcs. Ez így jól van?

Figyelt kérdés
2007. nov. 14. 14:43
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Bár nem tudom milyen életvitelt folytatsz,és mennyi a szabadidőd de szerintem azért találták ki így ezt a diétát ( protein,keményítő, szénh.,gyümi) mert így hatásos.Ha rám hallgatsz és igazán fogyni akarsz, szánj rá egy kis időt, hogy elkészítsd az ételt.Nem olyan nagy ördöngősség. Bár rendelni egyszerűbb az biztos, de amit saját magad főzöl, szerintem jobban esik.
2007. dec. 9. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem elhiheted, hogy amit a gastroyal kitalált abban nincs hiba hiszen diatetikussal és egy csomó olyan emebrrel dolgoznak eggyütt, akik értik a dolgukat a témában.. Én speciel nem ezt a csomagot eszem.., de attol függetlnül a gastroyalnál, és 21 kliót fogytam 2 hónap alatt.. :) Ha így találták ki biztos hogy így van. Rendeld tovább, És "edd le magadról a kilókat".
2010. jún. 3. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!