Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Melyiket tartsam be, ezt a...

Melyiket tartsam be, ezt a "reggelizz úgy mintegy kiráy. " vagy h meg van szabva h melyik nap mit egyek, h "egynap szénhidrát, második nap gyümölcsnap, haramadik nap keményítő. Fehérje. " ha fogyni szeretnék?

Figyelt kérdés
2010. aug. 19. 09:08
 1/5 anonim ***** válasza:
egyik se. napi 3x/vagy 5x, melyik jön be/ étkezés.
2010. aug. 19. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
ha fogyózol akkor már a reggelid se legyen királyi
2010. aug. 19. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

szia . én nem vagyok szakértő, de leírhatom a véleményem.

én most 90 naposozok, annak ellenére, hogy tudom, nem olyan egészséges, szakemberek gyakran bírálják , de nagyon szeretnék leadni 10-14 kilót . viszont kicsit átalakítottam : minden nap iszok tejet, és gyümölcsnapon este is fehérjét eszek már, mert helytelennek tartom a túl sok szénhidrátfogyasztást benne és nem is szeretem, inkább fehérjeevő vagyok. gyümölcsnapon se tömöm magam degeszre gyümölccsel, mert nem bírom a sok fruktózt, inkább sokat iszok és teázok.

a reggeli gyümölcsöt se tartom, inkább csak minden második nap. inkább teázom regggel , és 2-2,5 órával ébredés után

reggelizem egy nagyot.


eddig jól halad a fogyás, bár sportolok is mellette (kétnaponta lassú - közepes tempóban futok 60 percet, hogy minél több zsírt égessek és minél kevesebbet fogyjak izomból.


szóval én kevertem a dolgokat és szerintem jobban tettem, mintha fruktózzal meg szénhidráttal tömném magam 3 hónapig.

2010. aug. 19. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Csak személyes tapasztalatot írok:

A "reggelizz mint egy király" - elven működtem öt hónapig, és 20 kilótól szabadultam meg (persze sportoltam is). Nekem személy szerint nagyon-nagyon nehéz az életmódom miatt bármilyen olyan diétát tartani, ami ennél nagyobb követelményeket ír elő, pl a szétválasztás. nagyon macerás, és gyakran nem is tudok arra koncentrálni. A mennyiséget viszont jól lehet koordinálni, úgyhogy én ezt választottam, gondoltam, csinálom egy darabig, aztán ha semmi, akkor leállok, vagy keresek mást. Olvadtak le rólam a kilók, ráadásul az előtte rosszalkodó emésztésem is teljesen helyrejött, nagyon gyomorfájós voltam.

A "király" jelző pedig relatív, nem azt jelenti, hogy hétpofára kell zabálni (vagy szabad), hanem hogy az a legbőségesebb étkezés a napban. Ennyi. Én reggelre időzítettem a szénhidrátok nagy részét, a gabonaféléket, délre a húst, zöldséget, estére tejterméket, gyümölcsöt.

A fogyókúrának két éve vége, azóta tartom az ideális súlyom, és el sem tudom képzelni, hogy másként étkezzek, szóval nagyon bevált.

Próbáld ki egy időre, ha teheted.


25/L

2010. aug. 19. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

harmadik vagyok : a negyedik által javasolt szerintem is biztos egészségesebb,bátran kezdj azzal próbálkozni.

csak hát én azzal sose fogytam volna le , a levegőtől is hízok. ezért 90 naposozok.

Minden nap kéne enni mindenfélélt, sokszor keveset és minél egészségesebbet. Egyébként eg napon belül attól még szerintem jó dolog a bizonyos fokú szétválasztás

étkezésenként.

Ha mégis a 90 napost választod :

Szénhidrát napon vigyázni kell, csak baromi egészséges szénhidrátokat egyél sok zöldséggel ( semmi kenyér , tészta, pizza - amúgy se szeretem annyira , csak néha -néha bűnözz ezekből ), mert a szénhidrát nagyon hizlal és nagyon könnyen lerakódik, főleg ha túleszed magad és amit a gyomrod nem bír egyszerre feldolgozni, már le is rakódik zsírként.

Viszont valamennyi fehérjét/tejet szerintem vegyél magadhoz minden nap, csak ne keverd . várj egy - két órát tejivás után , hogy működjön a szétválasztás.

2010. aug. 19. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!