Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » 173cm és 94kg vagyok. Tartósan...

Macifröccs kérdése:

173cm és 94kg vagyok. Tartósan magas a vérnyomásom. Itthon két 2 kilós egykezes rúddal és 44 kiló súllyal rendelkezem. NO FX-et szedek 2 hete edzés előtt és BioTech Whey Zerot jövő hónaptól. Ha csak váll, kar és hátizom edzés érdekel, mit javasoltok?

Figyelt kérdés

2014. aug. 20. 21:32
 1/4 A kérdező kommentje:
Azt hozzátenném, hogy erős fizikai munkát végzek, ami főleg a lábam és a karom veszi igénybe. Egész nap állok és 5 évig verseny szerűen kerékpároztam, szóval a lábizmom, több, mint erős, erre nem kívánok gyúrni. Illetve a Whey Zero-t azért választottam, mert laktózmentes, én pedig érzékeny vagyok rá. Leginkább az érdekelne, hogy lehet-e így fejlődni, illetve, tojást, barna rizst, zsírszegény túrót, csirke- és pulykamellet pedig rendszeresen tudnék fogyasztani, diéta szerűen. A célom a túlsúly megszüntetése, illetve egy erősebb felsőtest. Járható út?
2014. aug. 20. 21:39
 2/4 anonim ***** válasza:
Lábra nem kívánsz edzeni? Akkor inkább nem is segítek.
2014. aug. 20. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Sikerült kiválasztanod egy kb. 20-ad rangú kiegészítőt (NO FX)...


Figyi, étrend rendben van?

Alapismeretekkel tisztában vagy?


Mert ha nem, akkor először olvasd el a Sárga kapszula c. könyvet, ingyen letölthető, kb. 2-3 óra alatt elolvasható.

2014. aug. 20. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Lábra azért nem edzem, mert kb. kétszer vastagabb a vádlim, mint a karom és szoba kerékpározni is szoktam, amellett, hogy a munkám nagyon igénybe veszi a lábam, így értelmét nem látom, teljesen rendben van ez a részem.

a No FX nálam nagyon bevált és a magas vérnyomásra ezt ajánlották, edzés előtt iszom csak belőle és kifejezetten hatásos.

A dolgok nagy részével tisztában vagyok, főleg a diétás részével, csak, mint mondtam, nekem kell a plusz energia, mert sokszor napi 12 órákat dolgozom, ami eléggé igénybe vesz.

2014. aug. 21. 04:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!