Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Mit csináljak ha éhes vagyok?

Mit csináljak ha éhes vagyok?

Figyelt kérdés
2017. febr. 25. 18:49
1 2
 11/20 ABBA11 válasza:
Leginkább egyél;)
2017. márc. 1. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 fefepapa17 válasza:
Először igyál valamit, mert nagyon sokszor a testünk úgy reagál hogy éhesek leszünk pedig csak innunk kellene egy pohár vizet :) természetesen vizet igyál ne fél liter házipáleszt :D
2017. márc. 3. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim válasza:
Ne foglalkozz vele ez is olyan mint a Dohányzás pár hèt mulva nem fogod kíváni ;)
2017. márc. 3. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim válasza:
Lehet, hogy diétát kéne változtatnod. Szerintem inkább a szénhidrátokra figyelj, nekem az vált be! Lehet az is jobb lesz, ha keveset eszel többször.
2017. márc. 3. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim válasza:
Az egészséges étrendben legyen rengeteg zöldség-gyümölcs.
2017. márc. 4. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim válasza:

én azt javasolnám hogy ne bízz a mérlegben, használj mérőszalagot az sokkal pontosabb, egyébként valószínűleg azért lettél nehezebb mert felborult a vízháztartás, az a kis plusz nem zsír hanem mindenféle folyadék a szervezetben, az első két hétben szokott ingadozni, de utána beáll és onnan kell számolni a tényleges fogyást. mellesleg 1500 kcal alatt senkinek nem ajánlott enni, kivéve ha egész nap csak ülsz. ha mégis gyorsítani szeretnél: sport.

mindenképpen ellenőrizd hogy eleget eszel-e, és lehetőleg valami táplálót ne csak üres kalóriákat, különben persze hogy éhes leszel.

2017. márc. 7. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Egyél faforgácsot, és/vagy homokot! Bár valószínűleg a Bartos-féle gasztronómia is megfelel, és azok a hozzávalók elterjedtebbek.
2017. márc. 9. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim válasza:
Brassóit.
2017. márc. 9. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:
Lefogytam 75.4 re ezt én sem értem hogy van hogy 10 napig semmi st hízás most meg -5 kg 1 hét alatt. Arra gondolok talán a menzesz miatt volt. Na de már éhes sem vagyok megszoktam a kevés kaját.
2017. márc. 9. 16:18
 20/20 anonim válasza:

Alakítsd át az étrended. Ha megetted a maximum kalóriát és éhes vagy valamit nagyon rosszul csinálsz.


(bárki képés akár egy-két étkezéssel is megenni a napi kalóriamennyiségét, persze hogy a nap többi részében éhes.)

2017. jún. 2. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!