Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » 12 éves lány vagyok 164cm és...

12 éves lány vagyok 164cm és 56 kg. A 90 napos diétával szeretnék fogyni. Szerintetek 8-10 kg tol meg tudok/fogok szbadulni?

Figyelt kérdés

Úgy gondoltam hogy a 90 napos diéta alatt majd sportolok is minden 2 nap. Vagy ha van idő minden nap. Én már örülnék ha 5 kg ot is le tudnék fogyni. Esetleg tapasztalatok vagy ti ezt hogy gondoljátok?

A célom a 46-48 kg körül lenne. Nem vagyok nagyon ''zsíros'' lány szóval van a kezemen combomon egy kicsit a hasamon izom.



2017. máj. 18. 21:56
1 2
 11/11 anonim válasza:
Hülyeség a 90 napos.12 évesen én egy nyár alatt úgy adtam le néhány kilót,hogy jobban odafigyeltem az étkezésemre,elmentem futni,sportolni, (először csak keveset,majd egyre többet és többet mozogtam) cukros,zsíros,szemét kajákat kihagytam az étrendemből,helyettük gyümit,zöldséget ettem.Soha nem koplaltam,nem is fogok.14 vagyok jelenleg,nőttem is sokat,így már nem is látszik meg rajtam annyira a súlyfelesleg,bár igaz,felszaladt rám néhány kiló suli alatt,de most is próbálok odafigyelni a kajára,hogy mit,miből,mennyit,mikor egyek.Nekem ez bevált,de extrém diétával soha nem próbálkoznék.
2017. máj. 21. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!