Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » 2017. december 10. Fogyókúra...

2017. december 10. Fogyókúra indul. Van komoly csatlakozni kívánó személy itt? (a módszer lényegtelen, csupán egymás támogatása a cél)

Figyelt kérdés

Sziasztok


17 éves lány vagyok. 160 cm és 57 kg. a cél: -7kg


Társat keresek, mert olyan jó lenne valakivel kivesézni, mit hogyan csináljunk, mennyit stb. Eszmecsere úgymond. Mindig vannak futó személyek, de idővel eltűnnek. Van kedved napi/heti szinten csevegni itt velem a fogyókúráról?


Én így próbálok fogyni:

Reggeli: mindig 1-2 natúr joghurt.

Ebéd: bármi, ami otthon van, de nem sok.

Vacsora: még 18 előtt, egy kis zöldség, max csirkemellel, de többnyire magában. PL: 2-3 db uborka, paradicsom stb.


Folyadék: napi 2-3 liter víz, tea (cukor nélkül)


Nem eszek abszolút kenyeret. Néha egy kis fánk, ez-az besikerül, attól függ milyen étel van épp itthon. Kenyeret azonban soha nem eszek. Felvágott stb mind magába zöldséggel.


Sport: naponta , esténként 30 perc kocogás


2017. dec. 10. 13:10
 1/10 anonim ***** válasza:
Én 20/L vagyok, 162 cm, 68 kg, de csak januàrtól fogok "fogyózni". Cukorbeteg vagyok (1-es tipus) tehàt nem tehetem meg hogy keveset egyek, vagy ch-t ne. Valszeg többet fogok sportolni mint most (most csak napi másfél óra séta van a kutyàval).
2017. dec. 10. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
benne lennék aki komoly írjon privit
2017. dec. 10. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Szia!

Én egy év alatt (tegnaptól számítva) szeretnék lefogyni 10 kilót, de a fő, hogy megerősödjek, tehát minimum 5-öt.

Nekem az étkezésen kell javítanom.

(Tehát benne lennék én is:D)

15/L

2017. dec. 10. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:

Sziasztok!

Én is szeretnék csatlakozni! :D Én 18/L vagyok, 166 cm és 64 kg! Én is kb. 10 kilótól szeretnék megszabadulni, pont ma fogom megvenni az első bérletemet konditerembe, mától figyelek úgy igazán oda a kajálásomra. Remélem sikerülni fog, hajrá csajok!😊😊

2017. dec. 11. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Én már elég rég elkezdtem, de szívesen csatlakozom, még úgyis sok van hátra :D
2017. dec. 11. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Én jelenleg súlyt tartok, de írhatsz, szívesen beszélek Veled ilyenekről. 16L
2017. dec. 11. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
Szia esetleg még lehet csatlakozni? Ha igen kérlek írj rám privátba
2017. dec. 11. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Engem komolyan erdekel valakiii írjon priviit
2017. dec. 14. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
nem eszel kenyeret mert az fúúúúúj, de a fánk lecsúszik. :D úristen ember :D:D:D
2017. dec. 14. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 TXCowboy ***** válasza:
0%

"Reggeli: mindig 1-2 natúr joghurt."

Nagy része szénhidrát, némi zsír és szinte semmi fehérje. Ha Sumo birkózónak készülsz, egyél sokat.


"Ebéd: bármi, ami otthon van, de nem sok."

Akár a szart is megeszed, csak kevés legyen, véletlen se a tápanyag tartalom alapján döntesz. Egyébként is a "nem sok" az mit jelent, mennyi fehérje, szénhidrát, zsír úgy mégis?


"Vacsora: még 18 előtt, egy kis zöldség, max csirkemellel, de többnyire magában. PL: 2-3 db uborka, paradicsom stb."

6 előtt az nagyon fontos, hisz utána egész reggelig a szervezetnek koplalnia kell, nehogy véletlenül kiegyensúlyozott legyen az anyagcseréd.

És természetesen zöldség magában, tiszta szénhidrát, még véletlenül se viszel be fehérjét, nehogy esetleg megtartsd azt a kis izomtömegedet is, ami van és inkább izomból szeretnél fogyni zsír helyett.


"Nem eszek abszolút kenyeret. Néha egy kis fánk"

Ez e legjobb, lisztes cukros fánk. Ha így haladsz cukorbeteg leszel!


"Sport: naponta , esténként 30 perc kocogás"

Mivel 0 fehérjét viszel be és az edzéssel is izmot bontasz, remekül ledarálod az izmaidat, és majd 50 kilósan kövérnek fogod magad érezni, mert egyre plötyébb tested lesz.

2017. dec. 27. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!