Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Nem kellenek a paraszt komment...

Nem kellenek a paraszt kommentek, de válaszolnátok?

Figyelt kérdés
mindenki irja hogy ha 1200alatt eszel akkor elkezd raktározni a szervezeted és hizni fogsz mintsem hogy fogyj. Én már több mint egy hónapja, lassan két hónapja koplalok és fogyok! Nem pedig hizok. Akkor ez miért van? Mégsincs igazatok. 14/L ui: neem kellenek azok a komik h ne koplaljak stb..
2011. szept. 8. 19:47
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
97%

Nem most fogsz hízni hanem ha elkezdesz normálisan enni, mert ez ugye élet hosszig nem tartható kalória mennyiség...

És amikor többet kezdesz enni rögtön raktároz a szervezet mert fél h újra elkezd éhezni és akkorra legyenek tartalékai.

Én nem mondom h ne koplalj ha ennyi eszed van 14 évesen, jobb is ha később nem szaporodsz...

2011. szept. 8. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
100%

Nem most fogsz hízni babám. Most persze hogy fogysz tegyük fel 900kalóriával. De nem lehet életünk végéig 900kalórián élni,ezért ha elkezdesz enni 1600kcalt akkor már kb attól hízni fogsz. Ha addig nem koplaltál hanem ettél 1400kcalt akkor súlytartásnál simán meg lehet enni 2000-2200kcalt,aki addig koplalt az ennyitől úgy elkezd majd hízni mint a sicc.

De ha te majd a későbbiekben is beéred majd 1500 kalóriával,és nem pedig kb 2200al akkor egészségedre.

2011. szept. 8. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 A kérdező kommentje:
azért ne mondjátok mert fogok járni pszichológushoz és már bele fáradtam ebbe az egészbe. :) amúgymeg nagyonnagyon sokan irják így ahogy leírtam fent, hogy akkor fogsz hizni mikor még koplalsz! vagy akkor ők sem így értik hanem úgy ahogy te leírtad?
2011. szept. 8. 19:58
 4/32 anonim ***** válasza:
100%
előzővel teljesen egyetértek. most persze, hogy nem hízol. majd ha abbahagyod, kétszer annyi jön vissza mint ami lement. koplalj csak :))))))))))))
2011. szept. 8. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
100%

Habár nem mindennapian kedvesen szólítottál meg, mégis válaszolok Neked. Betudom annak, hogy fogyózol, így egy kicsit kifordulsz magadból.

Azért írják, hogy nem szabad koplalni, mert a szervezet ezt vészhelyzetként éli meg. Amikor elkezdesz ismét rendesen és rendszeresen táplálkozni, a szervezet nyomban raktározni kezd, mert még "emlékszik" arra, amikor éheznie kellett.

Az a jelenség, hogy most fogysz, azt jelenti, hogy a kelleténél kevesebb "üzemanyagot" veszel magadhoz. Ezt tartósan nem lehet csinálni, mert hiánybetegségek léphetnek fel.

2011. szept. 8. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 A kérdező kommentje:
ne becézgess mert rühellem. -.-
2011. szept. 8. 20:00
 7/32 A kérdező kommentje:
ésss tegyük fel h mától abba hagyom a koplalást és mondjuk eszek egy nap 1300at akkor már attól is hizni fogok mert koplaltam??? sose ehetek már többet különben hizni fogok???
2011. szept. 8. 20:02
 8/32 anonim ***** válasza:
100%
biztos, hogy hízni fogsz attól, egy jó darabig legalábbis...
2011. szept. 8. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
96%
Óvatosan emeld felfelé a kalóriákat mondjuk hetente egy 100kcallal
2011. szept. 8. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
100%
Kezdj normálisan enni és sportolni még fiatal vagy nem lesz vészes! De áruld már el nekem? Hogy lehet ilyen kevés eszed 14 évesen? Eszemben nem volt ennyi idősen h fogyás, meg milyen alakom van, pedig nem vagyok öreg, 22/N
2011. szept. 8. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!