Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » 90napos diéta. Baj lenne, ha...

90napos diéta. Baj lenne, ha így csinálnám? (Részletek lent)

Figyelt kérdés
Szóval ugye van az a 4-es, fehérje-keményítő/zöldség-gabona/szénhidrát-gyümölcs. Havi 1 víznap van előírva. Baj lenne, ha úgy csinálnám, hogy minden 4-es után tartanék víznapot(csak víz), majd 6.nap kilengő(tehát, ami nem férne bele a diétába alapból, pl bol
2018. jan. 19. 10:59
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Folytatom, véletlen elküldtem:
2018. jan. 19. 10:59
 2/15 A kérdező kommentje:

Pl bolognai, az ugye hús+tészta vagy ilyesmi, ami ellent mond. Majd 7.nap olyan víznap, amikor zöldteát meg speckó tisztító turmixokat innék.

Baj lenne?

2018. jan. 19. 11:00
 3/15 anonim ***** válasza:
81%
Tök mind1, úgyis baromság az egész. Nem 90 nap alatt híztál meg, ne is 90 nap alatt akarj lefogyni...
2018. jan. 19. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Mivel ez a 90 napos diéta úgy ahogy van, többet árt, mint használ, tökmindegy, hogy hogy variálod (bár ezzel csak rontanál az amúgy is ezer sebből vérző "diétán")


Inkább egyél minden nap kiegyensúlyozottan!

Használd a kaloriabazist, számold ki, mennyi kalóriára van szükséged, ennél max. 700 kalóriával egyél kevesebbet!

Próbáld csökkenteni a szénhidrátfogyasztást, és zárd ki az üres kalóriákat!

Ha mozogsz, annál jobb, de nem feltétel.

2018. jan. 19. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Miért baromság??
2018. jan. 19. 11:27
 6/15 anonim ***** válasza:
Azért baromság, mert életmódot kell váltanod nem pedig lefogyni 90 nap alatt, aztán megint zabálni össze-vissza minden szart. Kezdj el sportolni és egészségesen táplálkozni, de ne 90 napig, hanem életed végéig. És itt nem arra gondolok, hogy koplalj. Én 10 kg-ot fogytam, úgy, hogy nem tartok semmilyen diétát, csak sportolok és odafigyelek, hogy miből mennyit eszek. Ugyanúgy eszek csokit, pizzát, meg ilyen ételeket, csak sokkal ritkábban, kevesebbet. Mellőzd a cukros italokat, a tészta féléket, egyél normálisan rendes kajákat, mozogj és le fogsz fogyni. Az ilyen 90 napos diéta kúrákat meg hagyd a fenébe.
2018. jan. 19. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
De ahol olvastam róla, ott azt írták, hogy ez egyfajta életmód váltás is. Mert rendszerezi az étkezéseidet, leszoktat a nagy zabálásokról, szabályozza, de nem korlátozza nagyon durván az ételeket.
2018. jan. 19. 12:19
 8/15 anonim ***** válasza:
Jó, akkor felteszem a nagy kérdést: mi lesz 90 nap után?
2018. jan. 19. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Hasonlóképpen folytatom, megtartom a reggeli gyümölcsöt, ebédkor egy normál adagot vagy kisebb adagot eszek, de nem szétválasztva és vacsorát 5-6után nem eszek, akkor is csak salátát, zöldséget és fehérjét max. Iszom továbbra a gyógyteákat, citromos vizet, tartok 1-2hetente 1nap böjtöt(víznapot). És mozgok mindennap. Csak előbb kell ez az étrend, mert ez elég hosszú ahhoz, hogy rászoktasson a rendszerre, tanítsa az önuralmat, meg hát vhol el kell kezdeni, nekem nem megy úgy, hogy eldöntöm, hogy most akkor kalóriát számolok és sportolok. Nekem kell egy kis segítség, hogy elinduljak, egy minta, előírás, amit követek.
2018. jan. 19. 13:06
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Azért baromság, mert teljesen egészségtelen, hogy pl. csak minden negyedik nap jusson a szervezeted fehérjéhez! Miért? Mire jó ez? Izmot bontani? (Arról nem is szólva, hogy másik ilyen "ragyogó" nap csak szénhidráttal tömd magad!)

A fehérjét állítsd be 1-2g/ttkg-ra.

Az, hogy a szénhidrátot és a zsírt hogy osztod be, az már lehet egyénfüggő. (Nekem pl. a szénhidrátcsökkentett diéta jön be, de mindenki más.)

Az is egészségtelen, hogy csak gyümölcsből áll a reggeli, mert reggel miből lesz energiád? (Igaz, a reggelit sokan kihagyják, de akkor is az az ideális, ha az ember rendesen reggelizik.)

Havonta egy koplaló nap sem kell. Jó, akik nagyon odavannak a böjtért, néha csinálják, de igazából semmi másra nem jó, mint arra, hogy vészriadót fújjon a testnek, belassuljon az anyagcsere te meg falási rohamot kapj.

Az a lényeg, hogy kalóriadeficitben legyél!

Életmódot váltani is könnyebb, ha nem vonod meg teljesen magadtól, amiket szeretsz, csak megtanulsz mértékkel enni!

2018. jan. 19. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!