Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Holnap kezem a diétát sporttal...

Holnap kezem a diétát sporttal egybekötve, reggel 6-kor kelés és futás. Valaki tart velem? 20 kilót KELL leadnom!

Figyelt kérdés
2018. máj. 13. 18:37
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

Meglepő, mennyire máshogyan állunk a kérdezőhöz. Szerintem dicső ötlet, persze inkább csak ha tudja, hogy tényleg meg tudja csinálni. Semmi bajom a holnappal sem, van, aki pl. csak reggel tud futni...


Az erősítő edzés amúgy nem rossz ötlet, azt én is támogatom. Nálam pici futás (nem tudok sokat még, de már nem utálom :D ez nekem nagy dolog), több aerob és erősítő edzés a terv. Az utóbbi most szünetel, sajna s nincs kifogásom, lusta vagyok és önsorsrontó. Mindenesetre ezek hárman jók együtt, adjunk mindennek, izmok, keringés, energiaszint, közérzet, természetjárás :D


Egy internetes összetartó közösséggel sincs baj. Mindegy, jó-e a fogyáshoz a Net, az emberek nagy része így is, úgy is rajta lóg vagy napi sokat.

Az a gond, ha az ember verbálisan csinálja a dolgot s nem ténylegesen :) De ha segíti egy csoport, hát legyen. Kinek mi jön be.

Még netfüggőként is lehet fogyni, tapasztalat.


20 kiló plusszal szerintem már lehet kocogni, ha az ember akar... Sokkal többel ellenjavallt.

2018. máj. 13. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

"Tornazni meg gyakorlatokra sajnos mar nem marad energiam"


Nem kell egyszerre csinálnod. Egyik nap fuss, másik nap erősíts. Erősítő edzéssel is lehet fogyni.

Na és ma reggel sikerült elmenni futni?:)

2018. máj. 14. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
Voltam futni, eppen amikor irtal akkor mar kint voltam a szabadban 7:00kor :D
2018. máj. 14. 09:21
 14/19 anonim ***** válasza:
35%
egy hetnel tovabb nem fogod birni. kimesz esoben, lebetegszel, aztan minimum egy hetig nem fogsz futkarozni. marha kemenynek erzed magad de azert tegnap meg bevagtal egy egesz pizzat lol
2018. máj. 14. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Sok sikert! Ne foglalkozz az ellendrukkerekkel! :)
2018. máj. 14. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:

Csinalok egy weboldalt ahol kovethetjuk a fejlodesunket vegig 3 honapon (90 napon) keresztul, eddig 3-an vagyunk mar (de meg csak ketto ember adatait vittem fel). Ha meg szeretne mas is csatlakozni irjon nyugodtan :)


[link]

2018. máj. 14. 17:25
 17/19 A kérdező kommentje:

Weboldal:


[link]

2018. máj. 14. 17:49
 18/19 anonim válasza:
Szurkolunk nektek!
2018. máj. 20. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 Mickbro válasza:

A futás nekem nem tett jót, megkoptak az ízületeim. Persze, ez egyén függő, lehet, hogy mások bírják. Jó tanács, ha már futsz: Puha talpú cipőben, puha talajon.

Én lejártam boksz edzésekre, remekül fogyasztott. Igaz az edző kegyetlen volt. Ott meg vigyázz a felülésekre. Ne csináld! Mert gerincsérved lesz...

2018. máj. 20. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!