Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Szűzteáról vélemények? Vettünk...

Szűzteáról vélemények? Vettünk egy csomaggal, de nem tudom, hogy mennyit fog használni. Megpróbálnám a leghatékonyabban használni az alábbi módon (lent), úgy jó lenne?

Figyelt kérdés
Arra gondoltam, hogy mivel most úgyis nyár van, így felkelnék 5-kor elmennék futni éhgyomorral (azt olvastam így a leghatékonyabb a kardio, mert ilyenkor még alasony az inzulinszint) 8 vagy 10 km-t és utána fél órára meginnék egy bögrével belőle, majd még 2 óra után ennék egy kis tonhalsalit. Ez így jó lenne? Valaki alkalmazta már? Miket tapasztalt? Hány kg-t fogyott?

2017. júl. 9. 14:11
 1/5 anonim ***** válasza:
87%
Bocsi, de ez beteg ötlet.
2017. júl. 9. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
100%

Nem ismerem az eddigi életmódodat, de nagyon javaslom a nem túl drasztikus váltást. Olyat, amit sokáig és SZÍVESEN csinálsz.

Nyilván fogynál, de kb. két hét múlva kidőlsz és feladod. Tudom, sokszor csináltam ilyeneket.

2017. júl. 10. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Ennek semmi értelme. Reggel ötkor már futsz, de az első étkezés 2 óra után?? Vagy, ha úgy értetted, hogy futás után két óra múlva eszel először, az is butaság.

Csak kimerülsz.


Igen, hatékony az éhgyomri kardió, amennyiben testépítesz és épp szálkásítasz. De a kérdésed alapján, nem ez a szituáció Nálad :)


-nekem volt hasmenésem szűztea cuccoktól. ami csak azért jó, mert gyakran van székrekedésem, a súlyvesztéshez, alakformáláshoz semmi köze. Nincs olyan tea, amitől fogyni fogsz.

A futástól fogsz és attól, ha normálisan eszel.

2017. júl. 10. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Első vagyok, privátban kérdezted, miért mondom ezt.


Nos, nem normális hashajtókkal belenyúlni a szervezeted működésébe. Egyszerűbbnek tűnhet, mint egy hosszú távon tartható életmódot kialakítani, csakhogy a sikeres és egészséges fogyás kulcsa az lenne, hogy tudd követni, mennyi tápanyagot vittél be. Ha bizonytalan mennyiséget kif.sol, akkor fogalmad sem lesz, jut-e elegendő energiához a szervezeted vagy sem. Amúgy is: ez csak látszólag kevésbé gusztustalan megoldás, mint a hánytatás...


Beteg dolog ötkor éhgyomorra ilyen terhelésnek kitenni magad. Semmivel nem leaz hatékonyabb, mint ha előtte és utána ennél némi fehérjét és lassan felszívódó szénhidrátot. A teljesítményed a béka s.gge alatt lesz és az egész nagyon messze lesz mindentől, ami egészség, fittség, kellemes mozgás.


17 kiló fogyás után hidd el nekem, a természetes, lassú fogyás a legjobb.

2017. júl. 10. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
49%
A futás nem égeti a zsírt, csak edzett, fitt embereknél (focista, és attól fölfelé)
2017. júl. 24. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!