Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Aki végigcsinálta hány kg-ot...

Aki végigcsinálta hány kg-ot fogyott a 90 napostól? Melyik időszakában volt a legintenzívebb a fogyás? Sportoltatok melette bármit is? Hogy bírtátok?

Figyelt kérdés
előre is köszönöm a válaszokat... én 2 hete csinálom és jól bírom:) ja és még annyit hogy gyümölcsöt és zöldséget lehet enni bármikor a nap folyamán? vagy gyümölcsöt csak reggel? gyümölcsnapon zöldséget? 18/L
2010. jún. 14. 17:27
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
A 19:02-esnek!Néhány évvel ezelőtt a híradó foglakozott vele,h egy pasinak fájt a foga,és mivel nyaralásból nem akart fogorvashoz menni,hideg vízzel csillapította a fájdalmat.Annyit megivott,h rosszullett,mert a sok víztől felhígult a vére.Asszem embóliát kapott,de lehet,h most tévedek.A hír viszont valódi,úgyhogy nagyon vigyázz erre a 2L vízre,amit képes vagy egyszerre meginni.A diéta alatt amúgyis tisztítod a szervezeted,és a véred,nehogy túl sok legyen!Amúgy kitartás,sok sikert!
2010. jún. 16. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim válasza:
46%

ez kicsit butaság.:)

egészséges sokat inni, mármint mentes vizet, ez nyilván egy egyedi eset volt.:)

persze 20 litert ne igyál meg:D

egyébként 103 kg-ról szép lefogyni 58-ra:D:D

2010. jún. 16. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:

12:42-es köszi:)


19:02-es voltam.

2010. jún. 17. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:

12:42-es vagyok.

Tényleg butaságnak hangzik,én is fogtam a homlokom annakidején,de attól még igaz...magyar valóság :) :) :)

Nyilván az ürge orbitális mennyiségű vizet ivott meg.Ezért írtam,h fogalmam sincs mi lett vele,csak azt tudom,h megkapta a maga 15 perc hírnevét.

...és azért írtam mint elrettentő pl,h egy erős diétától legyengült szervezet is képes ám érdekes reakciókra ha megtámogatják 2l vízzel.Annyi kaja mindig legyen bennünk,h ne szédelegjünk.Nem tom kit mit dolgozik,de ha remeg a kezed,mikor felemeled a tollat,akkor ne vizet!...legalább egy kis üres levest,ha már tényleg nagyon kemény diétát akarsz tartani...

2010. jún. 18. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim válasza:
vagy egy fél szelet rozskenyeret.:D
2010. jún. 18. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
leg msgic-en mennyit/mennyi ideig csináltad? nekünk is van, tudni szeretném :) köszi.
2010. júl. 22. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
naponta 2x100at egymást után,közben nyújtás :)
2010. júl. 23. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!