Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Fogyókúrák » 90 napos diéta

A kérdés

Szeretnék megszabadulni legalább 20kg róla ami terhesség alatt jött rám. Valaki még?

Sziasztok!

Minden héten el akarom kezdeni a fogyózást, de valahogy mindig tolódik "majd holnaptól" címszóval. Olyan embert/embereket keresek, akikkel össze tudnánk beszélni, és együtt Neki tudnánk vágni ennek a rögös útnak! :)

23/L

2018. máj. 25. 15:53  Privát üzenet  

A válaszok

Szia én még 26kg-tol akarok megszabadulni 15-öt már leadtam. Ha gondolod beszélhetünk :)

17/l

A válaszíró 74%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/9Időpont 2018. máj. 25. 20:05 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Írok 😊

# 2/9Időpont 2018. máj. 25. 21:47 Privát üzenet
Sziasztok én csak 7 kilót szeretnék fogyni, de én is mindig tologatom. Egyszer tartott 1 hétig aztán elcsábultam. :/

A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/9Időpont 2018. máj. 26. 09:12 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Szia, írok

# 4/9Időpont 2018. máj. 26. 09:46 Privát üzenet
Norman Bates nevű felhasználó válasza:

Szia, nekem is irhatsz.

En mar tavaly elhataroztam magam, de a terhesseg alatt nyilvan nem fogyozhattam, viszont nagyon odafigyeltem. 98kg val kezdtem a terhesseget es 98kg mal jottem haza a korhazbol.

Most 8 hetes a babam. 3 hete kezdtem el a szenhidratszegeny diatat, lement 7kg.

98.6kg rol lementem 91.1-re, 60-65 a cel, szoval meg jo sok van hatra.

A válaszíró 69%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/9Időpont 2018. máj. 27. 23:24 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Írok! :)

# 6/9Időpont 2018. máj. 28. 17:13 Privát üzenet
Nekem is írhatsz, szintén kB. 20 kiló....

A válaszíró 85%-ban hasznos válaszokat ad.
# 7/9Időpont 2018. máj. 30. 10:40 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Szia, bocsi hogy csak most, de írok :?

# 8/9Időpont 2018. jún. 6. 14:47 Privát üzenet
Na hogy állsz ? Nálam is ugyan ez a helyzet és most állok neki végre sikerült elhatározni magam ! :) 15-20 kiló a cél

A válaszíró 84%-ban hasznos válaszokat ad.
# 9/9Időpont 2018. jún. 25. 11:53 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Anyukák, akik sokat híztatok terhesség alatt, könnyen sikerült megszabadulni a kilóktól szülés után?
A terhesség és a szoptatás alatt nagyon meghíztam,95kgról 120kgra. Most a szoptatás befejeztével szeretnék elkezdeni fogyókúrázni és sportolni. Akinél ekkora súlyfelesleg volt,...
Szeretnék 5 kgtól megszabadulni milyen étrendet, sportot végezzek?
Anyukák! Nektek hogyan sikerült megszabadulni a terhesség alatt felszedett kilóktól?
Hogy lehet megszabadulni a rossz gondolatoktól a terhesség alatt?
15 hetes kismama, régebben volt toxoplazmám, de az már mindig benne marad a véremben, nem lehet megszabadulni tőle, nem a terhesség alatt kaptam el. Vannnak e olyan anyukák akik...

Kérdések a Fogyókúrák rovatbólKérdések a 90 napos diéta rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!