Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Lenne pár kérdésem a 90...

Lenne pár kérdésem a 90 naposról, segitenétek?

Figyelt kérdés

Lehet, hogy már megkérdezték. de én szeretnék így egyben konkrét válaszokat kapni. Szóval:


1. Kávét lehet fogyasztani alatta? Ha igen, melyik napokon? Nem az erős feketére gondolok, hanem a 3:1 fajtára.


2. Alkoholt lehet? Milyen napokon?


3. Összeségében mit lehet inni? Pl. szénhidrát napon gyümölcslevet szabad? Szörppel mi a helyzet? Vagy csak a víz megengedett?


4. Chipset milyen napon lehet enni?


5. Ha én csak 5-7 kilótól szeretnék megszabadulni, mi a teendő?


Előre is köszönöm mindenki válaszát és segítségét!


2011. jan. 31. 16:10
 1/8 anonim ***** válasza:
10%

Ezt a diétát, Én is elkezdtem, de senkinek nem ajánlom!

Az első napon olyan rosszul lettem, hogy menni se bírtam!

Fájt a fejem, émelyegtem az ájulás kerülgetett!

Tényleg gondolj csak bele!

Reggelire gyümölcs?Csak gyümölcs?

Sima kávét ihatsz, báármikor, de csak azt!

Az alkohol tilos!

Chips esetleg csak széndhidrát napon, de ha diétázni és fogyni akarsz,akkor minek eszel chipset?

ha csak 5-7 kiló, akkor inkább tornázz, egyél kevesebbet, fele adagokat mint eddig!

Fuss naponta!

Ez a diéta nem jó!

Tarts viznapot, méregteleníts , egyél sok gyümölcsöt, zöldséget!

Mellözd a cukrot, szénhidrátos kajákat, pl: fehérkenyeret, péksütiket, chipset, szénsavas üditőket stb..

2011. jan. 31. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

1. Minden nap ihatsz kávét, akár 3:1 kávét is, de 1 óra minimum teljen el a reggeli gyümölcs és a kávé közt. Én megiszom a kávét, és rá 1-2 órára eszem a gyümit.


2. Alkoholt nem ihatsz a 90 nap alatt végig. Ha mégis ünnepeltek, szerintem nyugodtan egy pohár pezsgőt vagy vörösbor még oké, de semmi több.


3. Inni: ásványvíz, teák édesítővel. Én ezt iszom, meg gyümölcsnapon 100 % gyümölcslevet esetleg. Fehérje napon pedig tejet is ihatsz ha szereted.


4. Chipset nem ajánlanám, de ha nagyon rá vagy kattanva talán szénhidrát napon egy marékkal megehetsz, hogy enyhítsd a vágyad. :)


5. Elvileg akkor azt mondanám ne csináld végig, csak mondjuk felét, de azt mondják kell a 90 nap hogy átálljon a szervezet, nem hiába 90 napos a neve. Amúgy... csalj kicsit, és lassabban fogysz! :)


Én most tartok a 21. napon és már több mint 5 kiló lecsúszott. De most lassulni fog a fogyás, úgy vettem észre.

Amúgy javaslom ha csak néhány kilót akarsz "ledobni" egyél könnyű ételeket, sok friss gyümölcsöt, salátát, minél kevesebb tésztát, kenyérfélét, és már ettől is fogysz szerintem. Ha pedig szeretsz mozogni, tornázz, biciklizz vagy ami jólesik. Én lusta típus vagyok, nem sportolok. :D

Sok sikert!

2011. jan. 31. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nem sportolsz, utolsó?

Tudod, milyen jó kis cukorbetegséged lesz 1-2 év múlva ettől a "diétától"? És még a bőröd is lógni fog, ja meg ugye nem zsírból fogysz, ezért ugyanolyan hájas maradsz...


De sok sikert mindenkinek ehhez!:))

2011. jan. 31. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Kérem, csak az írjon, aki a kérdésemre válaszol.

Van, akinek bevált, van, akinek nem, majd kiderül, nálam mi lesz. Ha rosszul fogom érezni magam miatta, úgyis abbahagyom.


Szóval, csak a kérdésre, köszönöm.

2011. jan. 31. 20:16
 5/8 anonim ***** válasza:
15 kg fogytam vele, és nem lóg a bőröm. Igaz nem tudtam végig csinálni mert meguntam hogy nem ehetek krumplis tésztát, de leszoktatott a nagy zabálásokról. És ez után áttértem hogy reggel abonett, ebéd : ami otthon volt. Így fogytam végül 20 kg. Szóval nincs lógó bőröm, nem lettem cukorbeteg, nem fájt semmim. Le lehet pontozni de ez így volt.
2011. febr. 1. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

15:35 vagyok

hogy a kérdésedre is válaszoljak. Én leszoktam a chipsről, nem ettem. Viszont szerintem előbb is abba lehet hagyni. Szerintem a bolti gyümölcslevek tele vannak nyomva cukorral így én azt nem ittam. Szörpöt vettem mindig olyat ami édesítőszeres, vagy olyan üdítőt.Szerintem ha kávézol( én nem) nem követsz el akkora bűnt ha megiszol napi 1. Vagy ha többet akkor igyál simát édesítővel

2011. febr. 1. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

1. cukor nélkül szerintem lehet.

2.alkoholt nem lehet.

3.szörpöt semmi képp.. esetleg 100%-os dobozos gyümölcs izét.

4.chipset soha.

5.az a teendő hogy addig csinálod csak, amíg az az 5-7 kiló lemegy.

2011. febr. 3. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
100%
amúgy az elsőnek üzenem, hogy ez nem mindenkinél van így... attól még hogy te nem bírtad ki már az első napon attól más kibírhatja.. énis kibírtam már 2 hete csinálom és nagyon bejön. szóval én csak ajánlani tudom mindenkinek..
2011. febr. 3. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!