Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Két és fél hónap alatt sikerül...

Két és fél hónap alatt sikerült 24 kilótól megszabadulnom, sporttal és diétával. Ez jó eredmények számít?

Figyelt kérdés
2011. okt. 14. 20:03
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Ez brutál.
2011. okt. 14. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Ez óriási! Leírnád esetleg mit és hogyan csináltál?:)
2011. okt. 14. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Ez nem semmi,gratulálok!!!! Vigyázz nagyon,nehogy visszajöjjön,megtartani nagyon nehéz!!!
2011. okt. 14. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim válasza:

Nagyon ügyes vagy :)


Milyen diétát csinálsz?Mit sportolsz?Hány kg voltál?

2011. okt. 14. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
82%

Hogy jó eredmény lett-e a végeredmény azt fénykép alapján lehetne megítélni.

Mert lehet itt többfajta verzió a feszes testtől a telesz@rt zokni testig sok minden.

Olyat én is ismerek aki fogyott 20 kilót,de a testzsírja meg 5%ot csökkent csak.

2011. okt. 14. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
ez hubaz+ eredmény.
2011. okt. 15. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Sziasztok! Köszönöm mindenkinek!


Augusztus elsején kezdtem a fogyózást. Minden nap sportoltam, napi 75 perc intenzív sétálást, amikor rosszra fordul az idő akkor ugyanennyi szobabringázást.


Az étkezés terén a kenyeret elfelejtettem, édességet, üdítőt csak nagyon kis mértékben fogyasztottam, magas szénhidrát tartalmú kajákat reggelire ettem csak. Délben megebédeltem, és ennyi volt egy napi kaja, vagyis se uzsonna, se nasi, se vacsora.


Igazából azért kezdtem el fogyózni, mert egyfelől nagyon magányos voltam, és elegem volt abból, h a nőknek nem kellek, aztán utólag beláttam, h az egészségem is legalább annyira fontos, mint a magánéletem. Most vagyok 106 kiló, szeretnék 90-re, de inkább 85 kilóra lemenni, tudom, nem lesz könnyű, de elég akaraterőt érzek magamban, h mindezt végigvigyem.


Aztán nyilván h megtartsam az eredményeimet a sportot a mindennapjaim részévé kell avanzsálnom, illetve az étkezésemben is végleges változásokat kell eredményeznem.

2011. okt. 16. 20:00
 8/14 anonim válasza:
79%

Mégegyszer gratulálok :)

Ha a sport mindennapos lesz akkor biztos sikerül elérned az álomsúlyt!Sok sikert a társkeresésben is :)

2011. okt. 17. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
20%
pusztuljkiiii :O:O az durva! én ugyan ennyi idő alatt 5 kilót fogytam <_<
2011. okt. 19. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Gratulálok!!! Le a kalappal!!!

És nekem most annyira kellett ez a kérdésed. Ma este döntöttem el, hogy eddig, és nem tovább. Elkezdem, belevágok, sőt, ami fontosabb, végigcsinálom. Az elmúlt két évben nem törődtem magammal, feljött jó néhány kiló, aztán most adok magamnak három hónapot, hogy lemenjen. Amúgy biztató, mert ha elkezdem, és mondjuk egy darabig kitartok, akkor látszik az eredmény. Csak utána mindig feladom. De most nem!!! És ehhez adott erőt így éjszaka a Te kérdésed! Még egyszer grat, és sok sikert a továbbiakhoz!

2011. okt. 19. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!