Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Fogyókúrák » 90 napos diéta

A kérdés

Hogyan fogyjak le egészségesen fogyasztó szerek nélkül?

Minél gyorsabban le szeretnék fogyni, persze tudom hogy ezt nem lehet siettetni, de minél gyorsabban lefogyok annál jobb. Heti 4-szer járok edzésre, már csak egy étrend kéne. Valaki tud ilyet ajánlani?

márc. 26. 20:32  Privát üzenet  

A válaszok
Kolompár Achillesz nevű felhasználó válasza:

Van a neten egy csomó étrend. Keresgélj, és válaszd ki a leginkább rokonszenveset! Az nem igaz, hogy minél gyorsabban fogysz, annál jobb.

A válaszíró 74%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/5Időpont márc. 26. 20:45 Privát üzenet
Szaki19 nevű felhasználó válasza:

Szerény véleményem szerint az étrenden sem kell drasztikusan változtatni.Fuss napi 1-2 órát réteges öltözékben,plusz kicsit vegyél vissza a rántotthúsból és a sertéspörköltből és minden oké lesz. :) Én 5 évet jégkorongoztam és 5 éve judo-zok...mind a két sport eléggé intenzív és hidd el,csak akkor kellett a súlyom miatt aggódni mikor heteket hagytam ki.

A válaszíró 52%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/5Időpont márc. 27. 16:27 Privát üzenet

Ha keveset eszel pl. napi kajád kevesebb mint 100 ch, akkor már az intenzív sport nem játszik, séta még ok, plusz vitaminok pl.: B, D, napi Vit., Omega3.

Kizárod a lisztet, a cukrot, semmi gabonaféle köretnek se, max szénhidrátcsökk. kenyér, de csak reggelire.

Csak főétkezésekre eszel gyümölcsöt, közte meg fehérjét, vagy zöldséget ami alacsony ch és sok vizet iszol.

A válaszíró 46%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/5Időpont márc. 30. 01:10 Privát üzenet
Salátát egyél mindig főétkezésre.

# 4/5Időpont márc. 30. 01:12 Privát üzenet
Meg ne süss olajba semmit, max kókuszzsírban.

# 5/5Időpont márc. 30. 01:13 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Le lehet fogyni 20 kg nyárig ha most elkezdek egészségesen enni és rendszeresen sportolni?
Hogyan tudok EGÉSZSÉGESEN lefogyni nyárra?
Hogy fogyhatok le gyorsan és egészségesen?
Ti használtok ilyen fogyasztó szereket? Jó tesz vagy nem?
Hány kilót lehet leadni 2 hónap alatt egészségesen (zsíból nem izomból fogyni)?
Szerintetek a Top Shoppos fogyasztó öv hatásos?

Kérdések a Fogyókúrák rovatbólKérdések a 90 napos diéta rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!