Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Mennyit fogyhatok 90 napossal...

Mennyit fogyhatok 90 napossal ha 167 centi és 61 kg vagyok? 15/L

Figyelt kérdés
2010. júl. 4. 18:57
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
60%

22:43 te meg nézz egy kicsit utána, mi az ideális testtömeg...a hülye blogod reklámozása helyett....


két számból nem lehet igazán megmondani, milyen az alakja, de ebből speciel látszik, hogy nem túlsúlyos, nem fogynia kell, a sport meg mindenkire ráfér....és ne mondd nekem, hogy egy 167 cm-es ember, ha nem 57 kg, akkor tuti beteg, sok függ a csontszerkezetétől és az izmaitól, láttam én már olyan 167 cm-es nőt, aki a 74 kg-jával bombanő volt igaz szín izom volt a csaj ;)

2010. júl. 5. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
Igaza van az előttem szólónak, nincs olyan, h 1 magassághoz fixen ennyi meg annyi kg-nak kell lenni, mindenkinek más az ideális súly a saját testéhez/testfelépítéséhez...
2010. júl. 5. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim válasza:

Kedves Fogyni vágyó Tini!

A súly nem minden! Az egészséges külső és a kiegyensúlyozott belső sokkal fontosabb. Az odafigyelés, a kiegyensúlyozott táplálkozás és a mozgás legyenek életed alappillérei, fűszerezve csipetnyi női rafinériával, előnyös öltözködéssel, frizurával. Ha egészséges testet szeretnél, mindenképpen kerüld az édesítőszereket, a light termékeket, a 0%-os tejtermékeket és az adalékokkal dúsított készételeket. Ezektől, ha le is fogysz, olyan leszel, mint egy szottyadt narancs, mert ezek a cellulitisz legjobb barátai. Sok nyers zöldség, gyümölcs, folyadék és ha néha "bűnözöl" egy kicsit, akkor kocogással, kerékpározással, sétéval könnyíthetsz a lelkiismereteden.

38 éves vagyok, három gyerekkel, nekem működik évtizedek óta!

2010. júl. 7. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim válasza:
szerintem nem kellene fogynod:)
2010. júl. 11. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
az ilyen elmebetegek miatt, fogyóznak a lányok, és ahogy elkezdenek fogyózni, felborulnak az eddig szokásaik és jól elhíznak tényleg,te meg csak az üzletet látod szegény önbizalom hiányos lányokban, és még van pofád itt reklámozni a hülye blogodat, a kiscsaj meg már kétezerrel koplal, meg tornázik ájuásig közbe meg teljesen ideális a testsúlya.
2010. júl. 11. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
16,29kg-ot
2010. júl. 11. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim válasza:
Látom, rengeteg választ kaptál. A lényeg, hogy nagyon vigyázz magadra, mert van egy ismerősöm, aki nagyon túlzásba vitte a fogyást. Ha lehet, állj meg, mikor szólnak, mert inkább egy kis felesleg, mint a barátságok feladása!
2010. júl. 12. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 Legna válasza:

szerintem elég ha egy kicsit odafigyelsz arra amit eszel. Kerülni a gyorskajákat, chipset és egyebeket. ill. 6-7 után ne nagyon egyél.

Ilyen korban még nem szabad fogyókúrákba, diétákba fogni, a tanulás energiát kíván.

Mozogj egy picit többet és pár hónap múlva örömmel fogsz a tükörbe nézni.

2010. júl. 15. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen mindenkink a válaszokat.

Úgy döntöttem akkor nem kezdem el a 90 naposat csak ode figyelek mit eszem és nekiállok tornázni =]

2010. júl. 23. 16:22
 20/20 anonim ***** válasza:
11:04-nek. Már bocs, de pont ez az utánanéztem. Különben egy 15 éves lány szerinted színizom? A 74 kilós csaj meg élsportoló teljesen más. itt inkább karosszéksportolókról van szó. persze még lehet színizon csak akkor nem lenne elégedetlen. jah amugy hosszútávon a fehérliszt és a finomított cukor is rákkeltő.az édesítő legalább elhízást nem okoz és annak a szövődményeit.
2010. aug. 8. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!