Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » 172 cm vagyok és 65 kg....

172 cm vagyok és 65 kg. Mennyit fogyhatok a 90 napossal?

Figyelt kérdés

18 éves vagyok. 2éve nyáron 58 kg voltam és sokkal csinosabb voltam akkor, mint most. Kb addig szeretnék lefogyni, tovább semmiképp. Hétfőn kezdtem el, ma van gyümölcs napom, holnap víznapot tartsak vagy kezdjem megint a fehérjével? Hogy hatásosabb? Ha minden héten tartok víznapot vagy havonta 1x?

Apa nagyon ellenzi ezt a diétát, de nekem szükségem van rá és nem is olyan vészes, ahogy elkezdtem! :)


2009. márc. 5. 14:50
 1/3 anonim ***** válasza:
63%
a magasságodhoz ideális a súlyod..!!!ugyh szerintem nem fogsz semmiképp sokat...
2009. márc. 5. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
63%
Szerintem nem fogsz sokat fogyni a diétával,mert a súlyod ideális a magasságodhoz. Körülbelül 5-6 kilogrammot. És víznapot semmiféleképp se tarts minden héten. Elegendő egy hónapban egyszer.
2009. márc. 5. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nekem 5-6 kg is elegendő lenne :D Köszönöm szépen... Nem akarok sokat fogyni... de remélem minimum 5-6 kg lemegy rólam :D
2009. márc. 5. 17:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!