Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » őrültség? De kibírható?

őrültség? De kibírható?

Figyelt kérdés

egyik ismerősöm csinált 1 nagyon drasztikus diétát.majdnem 2 hónapig csal almán élt,és csirkemellen. nem mondta meg mennyit fogyott.azóta nem találkoztunk. 175cmes magasságához kb 83kg volt. szerintetek mennyit fogyott? minden nap járt cardio edzésre(1óra)és este is futott tudomásom szerint. rengeteg folyadékot ivott.

kialakulhatott ennyi idő alatt valamilyen hiánybetegség a "diéta" alatt? vagy ez kibirható? vagy csak szövegelt?szerintetek? 2hónapi alma mennyit fogyaszthatta?

-20kg körül?


2010. márc. 14. 15:51
 1/7 maundrel ***** válasza:
tegyük fel h igaz . tegyük fel h kibírta az edzéseket a koplalás mellett (bár én kétlem). tegyük fel hogy lefogyott 20 kilót . gondolj bár bele kérlek hogy hogy nézhet ki a bőre?! és igen nagyon komoly hiánybetegségek alakulhattak ki nála... bár sztem 1-2 hét után feladhatta. (remélhetőleg). Abba gondolj bele hogy lehet valaki "elhízott" 175cm/50Kg-osan is. nem a kg számít hanem a testzsír %-ék. A barátnőd ha ez végigcsinálta -és tegyük fel hogy nincs kórházban- a bőre biztos h lóg, az arca beesett, és szürke, valamint tök "puha" mindenhol. Vagyis hiába "fogyott le" akkor is kövér maradt, mert nem zsírt adott le hanem izmot... a kettő nem mindegy.
2010. márc. 14. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 maundrel ***** válasza:
az első vagyok... és miután visszatér a normális étrendre, és vissza hízta amit leadott, és újra elkezdi ezt a marhaságot, akkor már sokkal nehezebb lesz leadnia a felesleget, hiszen kétszer annyi zsír van rajta mint kezdetben, de feleannyi izom. (az izom alapjáraton sokkal-sokkal több kalóriát éget el mint a zsír)... ezért van úgymond halálra ítélve az összes ilyen hülye koplalás, meg sztárdiéta :S
2010. márc. 14. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Szerintem annyira nem őrültség ez. Én is olyan típus vagyok, aki jobban tud a kissé egyoldalú diétákkal fogyózni. Az alma rost és vitamin, a csirkemell pedig fehérje. Szerintem olyan 15 kiló körül fogyhatott, és nincs semmi baja.

A boldog eredményt viszont nehéz lesz megtartani, mivel ha visszatér a régi étrendjéhez, életmódjához, akkor viszakúsznak a kilók.

2010. márc. 14. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Az lamadiéta nagyon hatásos, de ha 2 hónapig kibírta, akkor az egyenlő az anorexiával. Biztosan rengeteget fogyott, az anorexek is mind vékonyak (és ez hülyeség, hogy csak izomból, mert igenis zsírból, hol látsz te puhány anorexet, sehol, ez egy modern marhaság, amivel etetik a jónépet. van egy végső zsírréteg, amitől nagyon-nagyon nehezen szabadul meg a szervezet, de először mindig zsírból fogy, ugyanis a zsríban oldódó vitaminoknak pl. zsír kell és nem izom). Az ilyen drasztikus diétákat max 1 hétig szabad csinálni, ha annál tovább csinálják, akkor tényleg hiánybetegségek lépnek fel. Van egy nagyon jó műsor a Life Network-ön, Fogyassz le! a címe, ott mindig találnak egy kövér embert, akit testre szabott edzésprogram mellett lefogyasztanak (általában heti 2-3 kg megy le róluk, látványosan karcsúbbak lesznek, szóval ZSÍRBÓL fogynak), emellett van egy úgynevezett "kísérleti nyúl", aki a kövér ember régi étrendjén él 10 napig (nulla mozgással). Vérvétel van a kúra előtt és után. 10 nap után enyhén ugyan, de romlik a vérkép. Mondják is, hogy amint visszatér az egészséges életmódhoz, ez simán visszafordítható. Amúgy abarátnőd kb. 20 kg-t fogyhatott ha tényleg végigcsinálta (3 napos almadiéta kb. mínusz 2 kg, de minél kisebb a felesleg, annál lassabb a fogyás).
2010. márc. 15. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
23%

Elsővel értek egyet. Csak negatív dolgok származnak ebből.


kezdet voltam.

2010. márc. 15. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
43%
kezdet kisbetűvel kopjál már le!!!!
2010. márc. 15. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

?:D


kezdet voltam.:D

2010. márc. 15. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!