Kezdőoldal » Fogyókúrák » Atkins diéta » SÜRGŐSEN le szeretnék fogyni...

SÜRGŐSEN le szeretnék fogyni 55 kg- ról 49-re de hogyan? Help!

Figyelt kérdés
Az a bajom hogy sok rajtam a "felesleg" hogyan tudnék GYORSAN lefogyni?
2010. dec. 7. 20:02
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
hány centi vagy?
2010. dec. 7. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
163 cm de attól !nagyon! meglátsztik rajtam
2010. dec. 7. 20:05
 3/14 anonim ***** válasza:
90%
Level diéta, googlizz rá :-)
2010. dec. 7. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
56%
mégegy anoreksziás sz*r akar lefogyni? csaj vagy fiú vagy? mert ha csaj akkor melled meg segged nincs,ha fiú akkor meg normális izomzatod...163 centivel 55kg... az pont ideálig te buta!:/
2010. dec. 7. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
48%
negatív kalóriás kaják. villámdiéták: www.femina.hu de úgyis visszaszeded
2010. dec. 7. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Ne kritizáljátok már! Ha fogyni akar, akkor fogyjon. Egyébként bármilyen villámdiéta jó lehet.
2010. dec. 7. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
cask rohadtul nem egészséges,és biztos így is nagyon jó alakja van!
2010. dec. 7. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 Cass90 ***** válasza:

Khm, itt azzal van a baj, hogy "sürgősen", hiszen ezt 1-1,5 hét alatt is el lehet érni - ha valaki nagyon megszállott -, de utána rosszabb lesz, mivel nagy rá az esély, hogy a koplalástól mindent megkívánsz, és teletömöd magad. Igaz... ha - remélhetőleg - nincs ilyen koplalási tapasztalatod, akkor nagy rá az esély, hogy feladod a nem vagy nagyon kicsi evést... majd meglátod...

Amúgy az a "felesleg" sem 2 hét alatt rakódott rád gondolom, így nem értem miért lenne olyan sürgős.

Egyébként nem értem miért jön mindenki az anorexiával - ennyire nincs képben senki? Elsősorban ez egy mentális betegség, és "csak" egy mellékhatása a nagyon-nagyon sovány test, de étkezési zavarosok sajnos elég sokan vannak, akik még nem jártak kórházban, de folyamatosan koplalnak-esznek-koplalnak-hánynak-hashajtóznak, stb., és lehet, hogy őket is szimplán vékonynak tartanátok vagy normálisnak, mivel ez csak egy külsőség, azt nem tudod mi jár a fejében.

163/49 am. nem vészesen sovány ha ezt egészséges módon tudja tartani, és nem a kajálás/fogyózás/hízás jár egyfolytában az agyában. Persze soha senki nem elégedett magával, fogyni szeretne, de ettől még nem lesz beteg.

Remélhetőleg ez csak egy sima fellángolás, hogy "GYORSAN" fogyni. Alapjáraton kicsi súlyból még tovább tart fogyni. Huhh de jól hangzik amikor mondják, hogy 10-20-30 kilót fogyott xy, no de lehet, hogy mellé 90-100 volt előtte...

2010. dec. 8. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Szerintem hat kilót nem szükséges fogynod, és rövid idő alatt nem is lehetséges, csak beleőrülnél a stresszbe. Mert amúgy is alacsony a testsúlyod, szóval itt már nem ugrálnak le rólad a kilók úgy, mintha egészségtelenül magas lenne a testsúlyod. De három kilót sikerülhet viszonylag hamar, és hidd el, az is iszonyat szembeszökő változás lesz, és az még el is fog menni a magasságodhoz.:))
2010. dec. 8. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:

akárhány centis is vagy 55 kg nem nagy súly

az ilyen fogyónak nincs értelme, csak a kiegyensúlyozottnak

2010. dec. 8. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!