Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék sürgősen fogyni?...

Hogyan tudnék sürgősen fogyni? Nagyon kövérnek érzem magam 11 kilót híztam 9 hónap alatt.

Figyelt kérdés
Szóval 15 éves vagyok, 172 cm és 72 kiló.Tavaly júniusban 61 kiló voltam és az tökéletes volt, d emost 72 kiló??,Ez szörnyű, totál depreszziós lettem.Ráadásul új iskolába is kerültem ahol előitéleteik vannak velem szemben mert kövér vagyok..kezdek egyre jobban magamba fordulni.HELP!De valami olyasmit szeretnék amihez nem kell mindnefélét vásárolni.És itthon is lehet , mi a legjobb?? a futás vagy h 5 óra után nem eszek vagy a koplalással próbálkozzak????Segítsetek!!!!
2010. febr. 7. 20:20
 1/5 anonim ***** válasza:
24%
olvasd el az előző kérdéseket, mindegyik erről szól, hogy nem bírjátok ki hogy ne zabáljátok magatokat halálra, aztán jöttök ide sírni hogy dagadtak vagyok, f@szom ha nem akarsz hízni akkor úgy zabálj hogy odafigyelsz, nem picsogni kell.
2010. febr. 7. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Szia

Én 5 kg-t fogytam 3 hónap alatt. 4 után nem eszek, van mikor becsúszik de ritka. Meg egy kis testmozgás sem árt. Én most akarok elkezdeni úszni. az is fogyaszt...

2010. febr. 7. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Első válaszoló:Ha nem tetszik ne válaszolj!!

Második:Köszönöm a választ:)

2010. febr. 7. 21:07
 4/5 anonim ***** válasza:
Baromság az egész "ez fogyaszt, az nem fogyaszt" téma. Kalóriadeficittől lehet fogyni. De idő kell hozzá és türelem. Gyorsan sok zsírt csak valamilyen mechanikai eljárással tudsz leadni. Például flex vagy láncfűrész.
2010. febr. 8. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

eloszor is, ne legyel depis, hanem hatarozd el magad!

Legyen benned akaratero es hidd el menni fog.

Az 5 utan nem eves nagyon radikalis, attol fugg mikor fekszel le, mert ha pl ejfelkor, es 5 utan mar nem eszel, ehenhalsz:) 4 oraval lefekves elott nem tanacos enni, es olyankor is valami konnyut. Sajnos a vasarolgatast nem kerulheted el, en a helyedbe beszereznek, barna cukrot, teljes kiorlesu lisztet, barna rozs kenyeret, rengeteg gyumi, zoldseg es napi 2 liter viz. Feher husok, hal, es mindenbol probalj, "light" ot vasarolni.

Semmikepp ne koplalj, ugyis visszajon elobb utobb, de inkabb elobb. Legy turelmes, es sikerulni fog, most meg konnyu leadni, mert 15 vagy. Majd 20 felett mar megerzed a kulonbseget...lassul az anyagcsere es ami 10enevesen lement 1 honap alatt, 20evesen 4 honap alatt megy le....a 30 rol nem is beszelve, de attol meg messze vagy:)

Sok sikert:)

2010. febr. 19. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!