Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szeretnék sűrgősen fogyni, ez...

Szeretnék sűrgősen fogyni, ez megfelelő rá?

Figyelt kérdés

Nos nekem csak a hasamon van felesleg,a többi területről nem kell.

[link]

itt egy kép a "hurkámról" amit sürgősen,kb 2 hét alatt el szeretnék tűntetni.Szerintetek lehetséges,én annyira nem látom nagynak.

(bocsánat a kép címért,ha valaki beszólna,nem tudtam,hogy úgy menti el,ahogy a gépemen szerepel a kép)


A tervem a következő:


6 után nem eszek semmit,edzés után viszont fehérjeturmix(hogy izomból ne fogyjak) és natúr husi üresen,köret nélkül,de ha a heti 5 edzés közül bármelyik 6 utánra esik,akkor megeszem,de ha nem edzek vagy nem úgy esik,akkor 6 után semmit.


fehérjediétát tartanék,de úgy,hogy délelőtt pici szénhidrátot megengedek magamnak.

Edzéstervem erre a célra:

hétfő,szerda,péntek: délelőtt-délután kardió,bár délutánonként lehet kiváltom aerobic,spinning,v hasonló csoportos dolgokkal.a délelőtti kardió 40perc.

kedd,csütörtök : súlyzós edzés,15perces bemelegítéssel.


2011. febr. 24. 00:59
 1/4 A kérdező kommentje:

fontos,hogy 2 hét alatt eltűnjön,ha bárkinek van ötlete,kérem írjon!köszönöm!

25L

2011. febr. 24. 01:01
 2/4 anonim ***** válasza:

Kicsit jobb képet is tehettél volna, én pl először azt hittem hogy ez egy mellkas és nem tudtam mit keressek :D


Amúgy szerintem soha nem kell azt csinálni hogy 6 után ne egyél, csak jó kaját kell enni. Fehérjét meg zöldségeket, jó a fehéprjeturmix megihatod azt is (de ne csak azt!)..már ha nem akarod a fogyókúra után egyből visszahízni a leadott mennyiséget.


És délelőtt meg úgy alapjáraton edzés előtt ne csak kis szénhidrátot engedj meg magadnak. Nem úgy értem h zabáld teli magad, de minőségi szénhidrátból egyél azért normálisan, mert ez lényeges edzés előtt, máshogy nem lesz energiád.


Amúgy ilyen sok edzéssel izmosodni fogsz meg formásodni nem csak lefogyni, de gondolom ez megfelel a célnak..

2011. febr. 24. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Tehát homokóra alakot szeretnél.

Nekem ugyanez volt a problémám, diétáztam, edzeni jártam, de az istenért sem akart lemenni onnan.

Fogj egy hullahopp karikát (ami akkora, hogy ha az egyik fele a csipődén van, a másik fele átmenjen a fejed felett. Nem tudom, mennyire érthető XD) vágd el, és szórj bele sót vagy homokot. -Először mondjuk a feléig, egy hét után tele is szórhatod.- És ragaszd össze a végeket. Én két három naponta hullahoppoztam egy órát. Kb. egy hónap alatt gyönyörűen látható volt a változás. Ha Te mondjuk napi szinten csinálod, biztosan hamarabb látszik. Nézhetsz közben Tv-t, vagy hallgathatsz zenét, elrepül az az egy óra. Először biztos kék-zöld leszel, második alkalommal pedig 5 percig tuti bepisilsz a fájdalomtól, ahogy az előző nap levert oldaladon megy a karika, de túlélhető. Én a mai napig használom ezt a módszert és más edzésre nem is kell járnom.

Sok sikert =)

Üdv!

2011. febr. 24. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Hát igen ha 2 hét alatt leakarod adni, akkor csoda vagy ilyen módszerek mint hullhopp kariaka kell, mert nem megy ám le.. Meg nem este6 után ne egyél, hanem kb du. 3 után.
2011. febr. 24. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!