Kezdőoldal » Fogyókúrák » Atkins diéta » Ez vagy az? Nem tudom melyik...

Ez vagy az? Nem tudom melyik a jobb :S

Figyelt kérdés

sziasztok :)

szerintetek melyik a hasznosabb?

Norbi Update diéta

vagy az Atkins diéta?

esetleg probáltátok már? ki mennyi fogyott? minden érdekelne:D bunkók kíméljenek :D köszönöm ^^


2011. márc. 12. 15:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Én a Norbisat használom, k*rva drága, de tényleg hatásos:)

21/L

2011. márc. 12. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

az Atkins-től meg fogsz őrülni rövidtávon a szénhidrátmegvonás miatt. ráadásul ha jól tudom, azt nagy súlyfelesleggel rendelkezőknek tanácsolják, akiknek esetleg az életük múlik rajta, hogy lefogyjanak.

Norbi diétája klasszisokkal jobb, és egyáltalán nem drága. nem kell venni az agyonreklámozott termékeiket, ennyi. fogod a legelső kiadott könyvének a kódtáblázatát (azt még annyira nem befolyásolta az üzlet), kiírod, hogy mi hányas azok közül, amit egyébként is szoktál enni/venni, aztán nekilátsz :)

2011. márc. 12. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
első kettőnek köszönöm :) azt hiszem ugy van h délelőtt azaz délig szénhidrát. azután csak fehérje :D
2011. márc. 13. 08:42
 4/11 anonim ***** válasza:
nem teljesen. délig ehetsz sok szénhidrátot (kis mértékben szemét kaját is, mint süti, csoki...), asszem 3ig már csak jó minőségű cht (rizs, zabpehely, tk. dolgok), de ebből is keveset. és este csak 1-es kódot.
2011. márc. 13. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Első vagyok! Nekem úgy segített az Update, hogy teljesen lemondtam a kenyérről, pedig imádtam:(( Kenyér helyett update1 kenyér, csak szólok, nekem nem ízlik, de azért eszem:D

Cukrot egyáltalán nem eszem, csak édesítőt. A csokiról még nehezebben mondta le, vagyis még most is fáj a szívem ha a boltokban meglátom a polcon. Heti 1-2 alkalommal megengedek mgamnak egy müzli szeletet, de csokit nem:)

2011. márc. 13. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
hát ez a hülyeség... nem kell ide műanyag update kenyér méregdrágán, semmivel sem jobb, mint az auchanban kapható vollkorn kenyér 170ft / fél kg áron.
2011. márc. 13. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

(: köszönöm a válaszokat :)

kenyeret pedig a teljes kiörlésűt eszek:) liszt pedig az Update liszt :D

2011. márc. 13. 19:22
 8/11 anonim ***** válasza:
Ezt a kérdést állandóan kidobja nekem a GYIK.
2011. márc. 21. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
xd :)
2011. márc. 22. 20:37
 10/11 anonim válasza:
Mind a kettő hülyeség. Ha tényleg túlsúlyos vagy, menj el egy igazi dietetikushoz, aki egyéni, személyre szabott étrendet állít össze Neked, vagy egy gyógytornászhoz, aki a mozgásban segít.
2011. ápr. 2. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!