Kezdőoldal » Fogyókúrák » Atkins diéta » Harminc kg súlyfeleslegre...

Harminc kg súlyfeleslegre melyik jobb a 90 napos vagy az Atkins?

Figyelt kérdés
2008. szept. 9. 14:54
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Válaszd azt,amelyiket könnyebb betartanod!Mindenesetre a 90 napos kevésbé drasztikus..Sok sikert!
2008. szept. 9. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
9%
Bármelyiket nyugodtan ha mikor végeztél a kúrával rövid időn belül ismét gazdagabb akarsz lenni 60kg-val.
2008. szept. 9. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
18%
EGYIK SEM. egyél egészséges kajákat oszt kész.
2008. szept. 9. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
91%

Ezt könnyen mondják a soványak...:))

El sem tudjátok képzelni, milyen könnyű felszedni, és milyen nehéz leadni kilókat. Amig sovány voltam, én sem tartottam problémának a súlyfelesleget :))


A kérdezőnek: én ugyan nem próbáltam ezeket a módszereket, csak egy ideje egyszerűen nem eszek kenyeret egyáltalán (pedig imádom!), se tésztát, se csokit, csak rengeteg gyümölcsöt, zöldséget. Este 6 után pedig szigorúan SEMMIT! Nem könnyű, de mennek a kilók lefelé...:)Ja, és mozogni is kell(ene).

Sok sikert!

2008. szept. 9. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

3. válaszoló vagyok

képzeld, 20 kilót fogytam mozgással és egészséges táplálkozással, és nem híztam vissza. de az egész étrendem megváltoztattam, örökre. de nem is hiányoznak az egészségtelen kaják, a természetes dolgok sokkal fincsibbek.

2008. szept. 9. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

életmódváltás+90 napos


nekem ez segitett, -40 kiló, es tartom is.


viszont valami sportot mindenkepp kezdj el, en a hastancot valasztottam, elvezetes is, meg onbizalmat is ad, meg formál is.

Tulsulyosan a futast nem javaslom, max a gyaloglast/kocogast, mert nem tesz jót a hatnak, ha tulsulyjal futsz. Jó móka lehet még esetleg az uszas is, foleg, ha van kivel :)

Sok szerencsét, barmelyiket is valasztod!

2008. szept. 9. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Sajnos nagyon sok kenyeret eszek,ettol szeretnek elsosorban"megszabadulni",tudom,ambicio kell hozza elsosorban,de akinek sikerult az hogy ne egyen kenyeret mivel helyettesiti,mert vannak etelek amiket le sem tudnek nyelni kenyer nelkul.?
2008. szept. 9. 22:18
 8/15 A kérdező kommentje:
A 90 naposba belekezdtem nehanyszor,ott pedig a gyumolcsnap volt a legnehezebb,pedig szeretem a gyumolcsoket,de sokszor mar fajt a gyomrom.Es persze epp jottek a karacsonyi unnepek majd sorozatos szulinapok a csaladban es akkor odalett a maradek akaratero is...
2008. szept. 9. 22:21
 9/15 anonim ***** válasza:
95%

A 4. válaszoló vagyok.

Én is rengeteg kenyeret ettem,és úgy mint Te, el sem tudtam képzelni, hogy ne egyek. Elhatározás kérdése az egész, hidd el! Most is megeszem a lecsót, vagy a paprikás krumplit, de kenyér nélkül.

És ha nagyon-nagyon kívánod, akkor esetleg Abonett kenyér jöhet szóba, de az is inkább csak reggel.

2008. szept. 9. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Te kuldtel mailt?
2008. szept. 9. 22:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!