Kezdőoldal » Fogyókúrák » Atkins diéta » Másfél hete kezdtem el fogyókú...

Diana60 kérdése:

Másfél hete kezdtem el fogyókúrázni (kihagytam az étrendemből a lisztet, cukrot. Tésztát nem eszem 7 után, rengeteg vizet iszom és napi 40 percet tornázom. Szerintetek mennyi idő alatt tudok leadni 20 kilót?

Figyelt kérdés
2011. júl. 22. 15:56
 1/5 anonim ***** válasza:
paramétereid? mit tornázol? mi a napi étrended?
2011. júl. 22. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
165 cm 78 kiló, napi étrendem reggelire kávé,ebéd ami éppen van itthon,de nem lehet sem tészta sem krumpli sem liszt tartalmú,vacsira gyümölcs zöldség vagy tojás,nem nassolok.Rubint Réka 20 perc popsi, comb,has :)plusz futok de azt nem rendszeresen.eddig semmi változás és eltelt egy hét.korai még várnom a változást?
2011. júl. 22. 17:09
 3/5 anonim ***** válasza:
fontos hogy reggel egyél valamit pl magos kenyér zöldséggel, rendszeresíteni kéne a futást pl egy héten 3szor. hidd el ettöl olvadni fognak rólad a kilók. Kell a rendszeres aerob edzés ha fogyózol. réka az csak erősít attol a háj nemfog rollad lemenni. minden héten fél vagy 1 kg így az ideális tehát olyan 23 hét alatt szerintem.
2011. júl. 22. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Tehát a heti 3 alkalmas futás + torna +megfelelő étrend= -20 kiló?
2011. júl. 22. 18:13
 5/5 anonim ***** válasza:
reggelire egyél szénhidrátot!
2011. aug. 5. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!